Park Tonic OÜ
Registrisse kantud 12185192Park Tonic OÜ (registrikood 12185192) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muude jookide hulgimüük (EMTAK 46349). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -363 eurot, bilansimaht 49 439 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tarmo Melk. Juhatuse liige on Tarmo Melk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.11.2011 (14 a 11 k) · Liivalaia tn 30, Tallinn, 10118
Registriandmed KMKR EE102002553 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE102002553
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude jookide hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: -15,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -1,2 % | 2024: -0,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 59,1 % | 2024: 59,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,5 | 2024: 6,8 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: −78,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 1 846 | 8 610 | 9 250 | 25 106 | 9 098 | 46 553 |
| Puhaskasum | -363 | -277 | 286 | 1 666 | -6 004 | 3 508 | 28 602 |
| Käibevara | 49 439 | 49 474 | 56 254 | 48 130 | 47 563 | 55 707 | 46 755 |
| Põhivara | – | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 49 439 | 49 474 | 56 254 | 48 130 | 47 563 | 55 707 | 46 755 |
| Kohustised kokku | 20 205 | 19 877 | 26 380 | 18 543 | 19 642 | 21 782 | 20 074 |
| Omakapital | 29 234 | 29 597 | 29 874 | 29 587 | 27 921 | 33 925 | 26 681 |
| Kasumimarginaal | – | -15,0 % | 3,3 % | 18,0 % | -23,9 % | 38,6 % | 61,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 49 439 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 7 598 € · 15,4 %
- Pikaajalised kohustised 12 607 € · 25,5 %
- Omakapital 29 234 € · 59,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 40,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 392 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 1 040 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Tarmo Melk
- Club-Mate Eesti OÜ Juhatuse liige
- Tase Media OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10161876 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10161876 / 6
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10161876 / 5
-
18.09.2017Muutmiskanne Ä 10161876 / 4
-
08.09.2017Muutmiskanne Ä 10161876 / M3
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10161876 / 3
-
16.05.2013Muutmiskanne Ä 10161876 / 2
-
10.05.2013Muutmiskanne Ä 10161876 / M2
-
07.05.2013Muutmiskanne Ä 10161876 / M1
-
01.11.2011Esmakanne Ä 10161876
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 22.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 17.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 29.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |