Skyproff OÜ
Registrisse kantud 12186955Skyproff OÜ (registrikood 12186955) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus (EMTAK 81221). 2025. aasta müügitulu oli 624 520 eurot ja puhaskasum 77 112 eurot, bilansimaht 198 874 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Mihkel Nurm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.11.2011 (14 a 11 k) · Lina tn 5, Tallinn, 10314
Registriandmed KMKR EE101492698 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101492698
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 12,3 % | 2024: 10,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 51,4 % | 2024: 57,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 75,4 % | 2024: 77,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,1 | 2024: 4,5 |
| Müügitulu kasv | −19,0 % | 2024: −3,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 624 520 | 770 731 | 798 027 | 1 527 023 | 512 080 | 507 787 | 1 117 680 |
| Puhaskasum | 77 112 | 83 276 | 33 948 | 159 627 | 80 386 | 49 110 | -172 253 |
| Käibevara | 198 874 | 187 624 | 217 224 | 278 309 | 150 081 | 111 845 | 163 326 |
| Põhivara | – | – | 0 | 1 232 | 3 477 | 5 776 | 15 714 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 198 874 | 187 624 | 217 224 | 279 541 | 153 558 | 117 621 | 179 040 |
| Kohustised kokku | 48 940 | 41 674 | 91 432 | 82 229 | 61 677 | 61 695 | 171 308 |
| Omakapital | 149 934 | 145 950 | 125 792 | 197 312 | 91 881 | 55 926 | 7 732 |
| Kasumimarginaal | 12,3 % | 10,8 % | 4,3 % | 10,5 % | 15,7 % | 9,7 % | -15,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 198 874 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 48 940 € · 24,6 %
- Omakapital 149 934 € · 75,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 24,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
81221 Hoonete muu puhastus ja tööstuslik puhastustegevus põhitegevus 492 004 €
-
85599 Muu mujal liigitamata õpe 114 526 €
-
70201 Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine 17 990 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 43 214 € | 11 833 € | 259 704 € | 7 |
| II kv 2026 | 37 337 € | 5 485 € | 169 251 € | 7 |
| I kv 2026 | 23 481 € | 4 427 € | 131 003 € | 8 |
| IV kv 2025 | 32 775 € | 8 409 € | 169 614 € | 7 |
| III kv 2025 | 31 203 € | 16 678 € | 152 030 € | 7 |
| II kv 2025 | 21 739 € | 5 948 € | 125 660 € | 9 |
| I kv 2025 | 21 358 € | 3 554 € | 146 183 € | 7 |
| IV kv 2024 | 31 846 € | 11 430 € | 194 299 € | 6 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 14 405 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 3 944 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 27,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 86 568 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 084 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mihkel Nurm
- Jüri Nutilaod OÜ Osanik
- Tööstusliku Alpinismi UÜ Tegelik kasusaaja
- Skyproff International OÜ Osanik
- Skyproff Academy OÜ Juhatuse liige
- OÜ Nurm ja Partnerid Juhatuse liige
- OÜ Hoog Juhatuse liige
- Kõrgtööde Koolitused OÜ Tegelik kasusaaja
- Baltic Business Investments SPV4 OÜ Osanik
-
Mastermind Group OÜ
- Skyproff Academy OÜ Osanik
- Kõrgtööd UÜ Osanik
- Kõrgtööde Koolitused OÜ Osanik
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Kõrgtööde Koolitused OÜ | 50 % | 5 000 € | 12.04.2024 | 2 800 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Mastermind Group OÜ 51 %
Osalused ja nende osalused (1)
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISTäienduskoolitus (EHIS)
-
Täienduskoolituse majandustegevusteade189234 · alates 03.07.2017
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 23. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 81) 12,4 %
- 23. Kõrgeima omakapitali tootlusega ettevõtted 2025 · Haldus- ja abitegevused (EMTAK 81) 51,4 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 130 415 | 31 734 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Kuressaare Ametikool · maksed 86 713 €
- Eesti Töötukassa · maksed 13 950 €
- Riigilaevastik · maksed 12 828 €
- SA Tallinna Kultuurikatel · maksed 5 042 €
- Riigi Kinnisvara AS · maksed 5 024 €
- Maksu- ja Tolliamet · maksed 3 881 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10162007 / 9
-
17.08.2018Muutmiskanne Ä 10162007 / 8
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10162007 / 7
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10162007 / 6
-
21.08.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10162007 / 5
-
04.10.2016Muutmiskanne Ä 10162007 / 4
-
25.01.2016Muutmiskanne Ä 10162007 / 3
-
21.12.2015Muutmiskanne Ä 10162007 / M1
-
03.06.2015Muutmiskanne Ä 10162007 / 2
-
03.11.2011Esmakanne Ä 10162007
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.08.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 12.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 09.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 25.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 19.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |