Seier OÜ
Registrisse kantud 12186984Seier OÜ (registrikood 12186984) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kellade ja ehete jaemüük (EMTAK 47771). 2025. aasta müügitulu oli 18 893 eurot ja puhaskasum 22 eurot, bilansimaht 5 906 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ali Naur. Juhatuse liige on Ali Naur. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.11.2011 (14 a 11 k) · Mustamäe tee 12, Tallinn, 10612
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kellade ja ehete jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,1 % | 2024: -2,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,8 % | 2024: -16,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 43,8 % | 2024: 44,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,5 | 2024: 0,4 |
| Müügitulu kasv | −1,7 % | 2024: −17,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 18 893 | 19 228 | 23 394 | 15 754 | 15 243 | 14 995 | 17 169 |
| Puhaskasum | 22 | -411 | 478 | -56 | -26 | 40 | 7 |
| Käibevara | 1 663 | 1 297 | 1 146 | 4 539 | 7 208 | 5 316 | 9 418 |
| Põhivara | 4 243 | 4 473 | 4 903 | 7 333 | 5 311 | 6 301 | 1 457 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 5 906 | 5 770 | 6 049 | 11 872 | 12 519 | 11 617 | 10 875 |
| Kohustised kokku | 3 317 | 3 202 | 3 070 | 9 371 | 9 962 | 9 034 | 8 332 |
| Omakapital | 2 589 | 2 568 | 2 979 | 2 501 | 2 557 | 2 583 | 2 543 |
| Kasumimarginaal | 0,1 % | -2,1 % | 2,0 % | -0,4 % | -0,2 % | 0,3 % | 0,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 1 663 € · 28,2 %
- Põhivara 4 243 € · 71,8 %
- Lühiajalised kohustised 3 317 € · 56,2 %
- Omakapital 2 589 € · 43,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 56,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 71,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 55 € | 80 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 42 € | 85 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 112 € | 176 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 209 € | 273 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 209 € | 273 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 209 € | 273 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 197 € | 257 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2024 | 186 € | 245 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 18 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 27 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 145,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10162010 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10162010 / 6
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10162010 / 5
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10162010 / 4
-
22.11.2011Muutmiskanne Ä 10162010 / 3
-
11.11.2011Muutmiskanne Ä 10162010 / M1
-
10.11.2011Muutmiskanne Ä 10162010 / 2
-
03.11.2011Esmakanne Ä 10162010
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 23.01.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 11.02.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 19.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 14.02.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 07.01.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 11.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.01.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |