IO Studio OÜ
Registrisse kantud 12189801IO Studio OÜ (registrikood 12189801) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala spetsialiseerimata hulgikaubandus (EMTAK 46901). 2025. aasta müügitulu oli 23 851 eurot ja puhaskasum 2 428 eurot, bilansimaht 4 344 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Andrus Märtson. Juhatuse liige on Andrus Märtson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.11.2011 (14 a 11 k) · Pärnu mnt 388e, Tallinn, 11612
Registriandmed KMKR EE101504968 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101504968
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 10,2 % | 2024: -94,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 65,0 % | 2024: -724,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 86,0 % | 2024: 54,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,2 | 2024: 2,2 |
| Müügitulu kasv | +138,7 % | 2024: −81,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +7,9 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 23 851 | 9 993 | 53 315 | 84 287 | 31 752 | 16 303 | 56 002 |
| Puhaskasum | 2 428 | -9 486 | 120 | 2 157 | 68 | -5 111 | 4 566 |
| Käibevara | 4 344 | 2 424 | 6 151 | 4 466 | 4 773 | 3 999 | 7 852 |
| Põhivara | 0 | 0 | 1 105 | 1 596 | 0 | 0 | 58 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 344 | 2 424 | 7 256 | 6 062 | 4 773 | 3 999 | 7 910 |
| Kohustised kokku | 606 | 1 114 | 2 402 | 1 328 | 2 196 | 1 489 | 2 787 |
| Omakapital | 3 738 | 1 310 | 4 854 | 4 734 | 2 577 | 2 510 | 5 123 |
| Kasumimarginaal | 10,2 % | -94,9 % | 0,2 % | 2,6 % | 0,2 % | -31,4 % | 8,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 344 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 606 € · 14,0 %
- Omakapital 3 738 € · 86,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 14,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46901 Spetsialiseerimata hulgikaubandus põhitegevus 22 040 €
-
74991 Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus 1 811 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 339 € | 180 € | 1 984 € | 1 |
| II kv 2026 | 869 € | 213 € | 5 751 € | 1 |
| I kv 2026 | 535 € | 367 € | 3 064 € | 1 |
| IV kv 2025 | 802 € | 416 € | 3 571 € | 1 |
| III kv 2025 | 613 € | 416 € | 3 640 € | 1 |
| II kv 2025 | 1 536 € | 604 € | 9 954 € | 1 |
| I kv 2025 | 1 319 € | 941 € | 5 817 € | 1 |
| IV kv 2024 | 271 € | 120 € | 2 442 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 113 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 60 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 53,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 661 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 115 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10162210 / 8
-
27.08.2020Muutmiskanne Ä 10162210 / 7
-
24.07.2020Muutmiskanne Ä 10162210 / 6
-
21.07.2020Muutmiskanne Ä 10162210 / M1
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10162210 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10162210 / 4
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10162210 / 3
-
07.05.2015Muutmiskanne Ä 10162210 / 2
-
09.11.2011Esmakanne Ä 10162210
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 19.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 27.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 16.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |
| 2011 | – | – |