MOVEMASTER OÜ
Registrisse kantud 12192140MOVEMASTER OÜ (registrikood 12192140) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kolimisteenused (EMTAK 49421). 2025. aasta müügitulu oli 1 417 463 eurot ja puhaskasum 61 480 eurot, bilansimaht 228 842 eurot. Juhatuse liikmed on Aaro Kõuts, Halger Sander. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.11.2011 (14 a 11 k) · Pärnu mnt 139e/8, Tallinn, 11317
Registriandmed KMKR EE101495268 · osakapital 2 600 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101495268
- Osakapital
- 2 600 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kolimisteenused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,3 % | 2024: 5,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 29,6 % | 2024: 35,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,7 % | 2024: 94,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 10,7 | 2024: 18,6 |
| Müügitulu kasv | +2,2 % | 2024: −13,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +8,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 417 463 | 1 387 406 | 1 599 537 | 1 919 226 | 1 190 574 | 931 701 | 1 509 241 |
| Puhaskasum | 61 480 | 70 136 | 110 259 | 217 989 | 19 931 | 34 340 | 54 997 |
| Käibevara | 228 842 | 207 119 | 312 966 | 507 417 | 165 155 | 129 342 | 220 573 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 228 842 | 207 119 | 312 966 | 507 417 | 165 155 | 129 342 | 220 573 |
| Kohustised kokku | 21 357 | 11 114 | 17 097 | 241 807 | 67 534 | 26 652 | 7 082 |
| Omakapital | 207 485 | 196 005 | 295 869 | 265 610 | 97 621 | 102 690 | 213 491 |
| Kasumimarginaal | 4,3 % | 5,1 % | 6,9 % | 11,4 % | 1,7 % | 3,7 % | 3,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 228 842 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 21 357 € · 9,3 %
- Omakapital 207 485 € · 90,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 10,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 9,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 25 995 € | 28 407 € | 442 332 € | 12 |
| II kv 2026 | 24 277 € | 25 186 € | 147 101 € | 14 |
| I kv 2026 | 21 827 € | 23 705 € | 127 079 € | 11 |
| IV kv 2025 | 38 974 € | 25 520 € | 300 645 € | 11 |
| III kv 2025 | 24 307 € | 21 920 € | 438 490 € | 14 |
| II kv 2025 | 24 392 € | 23 729 € | 134 367 € | 14 |
| I kv 2025 | 21 818 € | 23 136 € | 97 762 € | 11 |
| IV kv 2024 | 22 557 € | 24 539 € | 203 452 € | 11 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 8 665 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 9 469 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 109,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 5,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 147 444 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 517 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Tarbijavaidluste komisjoni otsused
Allikas: TTJA tarbijavaidluste komisjoni otsuste register ·| Kuupäev | Vaidluse liik | Tulemus | Täitmine |
|---|---|---|---|
| 19.06.2024 | Liik märkimata Ava JVIS-is → | Otsus tarbija kasuks | Täitmise kohta register infot ei avalda |
Kuvame ainult kaupleja, kuupäeva, vaidluse liigi ja tulemuse. Otsuste registris ei ole täitmise kohta andmeid: täitmise veerg tuleb TTJA mustast nimekirjast (otsuse number nimekirjas), ja nimekirjast lahkumine võib tähendada nii täitmist kui ka 12 kuu möödumist. Otsuse kohtusse edasikaebamise kohta ei avaldata andmeid kusagil. Tarbija andmeid ega vaidluse sisu ei avaldata.
Positsioon edetabelites
- 23. Suurimad riigi tehingupartnerid 2026 · Veondus ja laondus (EMTAK 49) 245 098 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 245 098 | 464 408 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- VÄLISMINISTEERIUM · maksed 132 529 €
- Kaitsevägi · maksed 85 708 €
- Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · maksed 6 041 €
- Tallinna Erihoolekande ja Rehabilitatsiooni Keskus · maksed 4 638 €
- HARIDUS- JA TEADUSMINISTEERIUM · maksed 4 154 €
- Tallinna Põhjatähe Põhikool · maksed 3 596 €
Riigihanked
3 lepingut 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Tallinna Linnavaraamet · 22.09.2025 · raamleping
-
Kolimisteenus 2 500 000 €Välisministeerium · 01.09.2025 · raamleping
-
Siseriiklik ja rahvusvaheline kolimisteenus 2 000 000 €Riigi Kaitseinvesteeringute Keskus · 08.07.2024 · 2 osa · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10162391 / 7
-
22.03.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10162391 / 6
-
09.08.2018Muutmiskanne Ä 10162391 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10162391 / 4
-
07.06.2012Muutmiskanne Ä 10162391 / 3
-
17.05.2012Muutmiskanne Ä 10162391 / M1
-
23.12.2011Muutmiskanne Ä 10162391 / 2
-
15.11.2011Esmakanne Ä 10162391
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 19.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |