Candy Mix OÜ
Registrisse kantud 12193978Candy Mix OÜ (registrikood 12193978) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala suhkru, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete hulgimüük (EMTAK 46361). 2024. aasta müügitulu oli 155 604 eurot ja puhaskasum 13 173 eurot, bilansimaht 196 915 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jaak Nõu. Juhatuse liige on Jaak Nõu. Maksuvõlg on 23 396,80 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.11.2011 (14 a 11 k) · Metsaveere tn 13, Tallinn, 10912
Registriandmed KMKR EE101496393 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101496393
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Suhkru, šokolaadi ja suhkrukondiitritoodete hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 8,5 % | 2023: 8,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,2 % | 2023: 17,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 81,9 % | 2023: 88,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,5 | 2023: 8,5 |
| Müügitulu kasv | −51,0 % | 2023: −12,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −13,1 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 155 604 | 317 383 | 361 884 | 307 207 | 270 784 | 313 322 |
| Puhaskasum | 13 173 | 26 281 | 6 533 | -4 716 | 12 732 | 15 824 |
| Käibevara | 196 915 | 167 824 | 152 888 | 130 142 | 145 135 | 119 455 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 196 915 | 167 824 | 152 888 | 130 142 | 145 135 | 119 455 |
| Kohustised kokku | 35 597 | 19 679 | 31 024 | 14 811 | 25 088 | 12 140 |
| Omakapital | 161 318 | 148 145 | 121 864 | 115 331 | 120 047 | 107 315 |
| Kasumimarginaal | 8,5 % | 8,3 % | 1,8 % | -1,5 % | 4,7 % | 5,1 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 196 915 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 35 597 € · 18,1 %
- Omakapital 161 318 € · 81,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 18,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 382 € | 0 € | 9 174 € | 0 |
| IV kv 2024 | 493 € | 0 € | 81 145 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 23 396,80 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Jaak Nõu
- Osaühing ASBA GRUPP Osanik Maksuvõlg
- OSAÜHING KULDMARK Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemMetsaveere tn 13, Tallinn, 10912
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10162532 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10162532 / 4
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10162532 / 3
-
23.09.2016Muutmiskanne Ä 10162532 / 2
-
17.11.2011Esmakanne Ä 10162532
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 29.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 22.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 07.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.11.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.11.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 06.05.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |