Nordsolution OÜ
Registrisse kantud 12199774Nordsolution OÜ (registrikood 12199774) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41201). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -417 eurot, bilansimaht 48 370 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Anne Jakobsson. Juhatuse liige on Vahur Bluman. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.11.2011 (14 a 10 k) · Mäepealse tn 10, Tallinn, 12619
Registriandmed KMKR EE101543699 · osakapital 2 508 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101543699
- Osakapital
- 2 508 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -16,1 % | 2024: -28,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 5,3 % | 2024: 6,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,2 | 2024: 0,2 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 39 584 | 22 333 | 20 850 |
| Puhaskasum | -417 | -866 | -816 | -2 396 | -3 574 | 3 880 | 2 540 |
| Käibevara | 10 220 | 10 319 | 10 370 | 16 907 | 18 917 | 18 621 | 16 785 |
| Põhivara | 38 150 | 38 468 | 39 284 | 40 100 | 40 916 | 41 732 | 1 050 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 48 370 | 48 787 | 49 654 | 57 007 | 59 833 | 60 353 | 17 835 |
| Kohustised kokku | 45 787 | 45 787 | 45 788 | 52 325 | 52 755 | 49 701 | 11 063 |
| Omakapital | 2 583 | 3 000 | 3 866 | 4 682 | 7 078 | 10 652 | 6 772 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | -9,0 % | 17,4 % | 12,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 10 220 € · 21,1 %
- Põhivara 38 150 € · 78,9 %
- Lühiajalised kohustised 45 787 € · 94,7 %
- Omakapital 2 583 € · 5,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 94,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 78,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 114 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 100 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Vahur Bluman
- Bluest Building OÜ Tegelik kasusaaja
-
Anne Jakobsson
- ZAAR ASSETS & CONSULTING OÜ Osanik
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10162669 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10162669 / 8
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10162669 / 7
-
14.09.2016Muutmiskanne Ä 10162669 / 6
-
13.05.2013Muutmiskanne Ä 10162669 / 5
-
19.03.2012Ümberkujundamiskanne Ä 10162669 / 3
-
19.03.2012Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus Ä 10162669 / 4
-
12.03.2012Ümberkujundamiskanne Ä 10162669 / M2
-
06.03.2012Muutmiskanne Ä 10162669 / 2
-
30.11.2011Esmakanne Ä 10162669
-
22.11.2011Esmakanne Ä 10162669 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.09.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 25.10.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 14.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |