Levika OÜ
Registrisse kantud 12201367Levika OÜ (registrikood 12201367) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Võhma linn, tegevusala jookide serveerimine (EMTAK 56301). 2024. aasta müügitulu oli 22 917 eurot ja puhaskasum 367 eurot, bilansimaht 9 282 eurot. Juhatuse liikmed on Leili Olonen, Viktor Olonen. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.12.2011 (14 a 10 k) · Eha tn 1, Võhma linn, 70602
Registriandmed KMKR EE101506610 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101506610
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Jookide serveerimine
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | 1,6 % | 2023: 3,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,5 % | 2023: 11,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,8 % | 2023: 90,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 8,9 | 2023: 10,2 |
| Müügitulu kasv | −22,4 % | 2023: −5,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −6,1 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 22 917 | 29 548 | 31 098 | 23 611 | 25 235 | 31 450 |
| Puhaskasum | 367 | 917 | 191 | 1 809 | 240 | 947 |
| Käibevara | 9 282 | 8 726 | 7 874 | 8 908 | 5 374 | 6 407 |
| Põhivara | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 9 282 | 8 726 | 7 874 | 8 908 | 5 374 | 6 407 |
| Kohustised kokku | 1 042 | 853 | 918 | 2 143 | 419 | 1 693 |
| Omakapital | 8 240 | 7 873 | 6 956 | 6 765 | 4 955 | 4 714 |
| Kasumimarginaal | 1,6 % | 3,1 % | 0,6 % | 7,7 % | 1,0 % | 3,0 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 282 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 1 042 € · 11,2 %
- Omakapital 8 240 € · 88,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 8,9 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 143 € | 0 € | 3 395 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 2 859 € | 0 |
| IV kv 2025 | 217 € | 0 € | 5 567 € | 0 |
| III kv 2025 | 30 € | 0 € | 5 800 € | 0 |
| II kv 2025 | 97 € | 0 € | 6 148 € | 0 |
| I kv 2025 | 157 € | 0 € | 6 189 € | 0 |
| IV kv 2024 | 66 € | 0 € | 4 426 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Toitlustamine · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20058321 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20058321 / 5
-
23.12.2017Muutmiskanne Ä 20058321 / 4
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 20058321 / 3
-
06.06.2014Muutmiskanne Ä 20058321 / 2
-
05.12.2011Esmakanne Ä 20058321
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 19.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 24.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 10.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |