Removal OÜ
Registrisse kantud 12201838Removal OÜ (registrikood 12201838) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala maastiku hooldus ja korrashoid (EMTAK 81301). 2020. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 0 eurot, bilansimaht 11 010 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Harri Kuusk. Juhatuse liige on Harri Kuusk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.12.2011 (14 a 10 k) · Pärnu mnt 69a, Tallinn, 10134
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Maastiku hooldus ja korrashoid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2020
| Kasumimarginaal | – | 2019: 1 554,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2019: 3 011,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 5,2 % | 2019: 5,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2019: 1,1 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2019: – |
| Näitaja, € | 2020 | 2019 |
|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 1 100 |
| Puhaskasum | 0 | 17 104 |
| Käibevara | 11 010 | 11 010 |
| Põhivara | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 11 010 | 11 010 |
| Kohustised kokku | 10 442 | 10 442 |
| Omakapital | 568 | 568 |
| Kasumimarginaal | – | 1 554,9 % |
Bilansi struktuur 2020
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 11 010 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 10 442 € · 94,8 %
- Omakapital 568 € · 5,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 94,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10163112 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10163112 / 4
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10163112 / 3
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10163112 / 2
-
05.12.2011Esmakanne Ä 10163112
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2020 | 20.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 25.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |