Nettle OÜ
Registrisse kantud 12201927Nettle OÜ (registrikood 12201927) on 2011. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 4 714 eurot ja puhaskasum 1 455 eurot, bilansimaht 6 507 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mairi Tomberg. Juhatuse liige on Mairi Tomberg. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.12.2011 (14 a 10 k) · Rohu tn 15, Pärnu linn, 80034
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 30,9 % | 2024: 23,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 23,0 % | 2024: 21,8 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 97,2 % | 2024: 99,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 35,8 | 2024: 123,4 |
| Müügitulu kasv | −6,8 % | 2024: +31,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +26,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 714 | 5 057 | 3 838 | 1 875 | 1 449 | 1 485 | 870 |
| Puhaskasum | 1 455 | 1 204 | 2 165 | 95 | -420 | 96 | 48 |
| Käibevara | 6 411 | 5 431 | 5 943 | 3 864 | 3 625 | 4 007 | 3 864 |
| Põhivara | 96 | 136 | 176 | 216 | 256 | 296 | 338 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 6 507 | 5 567 | 6 119 | 4 080 | 3 881 | 4 303 | 4 202 |
| Kohustised kokku | 179 | 44 | 0 | 126 | 23 | 24 | 20 |
| Omakapital | 6 328 | 5 523 | 6 119 | 3 954 | 3 858 | 4 279 | 4 182 |
| Kasumimarginaal | 30,9 % | 23,8 % | 56,4 % | 5,1 % | -29,0 % | 6,5 % | 5,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 6 411 € · 98,5 %
- Põhivara 96 € · 1,5 %
- Lühiajalised kohustised 179 € · 2,8 %
- Omakapital 6 328 € · 97,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 35,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 2,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 43 € | 47 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 201 € | 217 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 309 € | 334 € | 0 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2025 | 185 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 925 € | 514 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 14 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 16 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 109,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30048282 / 4
-
18.02.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30048282 / 3
-
20.06.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30048282 / 2
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 30048282
-
05.03.2012Ümberkujundamiskanne Ä 10163118 / 3
-
05.03.2012Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus Ä 10163118 / 4
-
27.02.2012Muutmiskanne Ä 10163118 / 2
-
05.12.2011Esmakanne Ä 10163118
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 24.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 25.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 09.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 04.12.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 22.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |