Jethro OÜ
Registrisse kantud 12213014Jethro OÜ (registrikood 12213014) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Pringi küla, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2025. aasta müügitulu oli 32 791 eurot ja puhaskasum 6 928 eurot, bilansimaht 23 953 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aire Viisu. Juhatuse liige on Aire Viisu. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 03.01.2012 (14 a 9 k) · Tammiku tee 11, Pringi küla, 74011
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 21,1 % | 2024: 41,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 29,3 % | 2024: 52,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,7 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 36,7 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +52,6 % | 2024: +60,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +98,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 32 791 | 21 485 | 13 376 | 8 658 | 5 791 | 1 060 | 1 270 |
| Puhaskasum | 6 928 | 8 807 | 5 669 | 922 | -190 | -175 | 28 |
| Käibevara | 11 819 | 4 136 | 7 896 | 2 227 | 1 399 | 1 642 | 1 720 |
| Põhivara | 12 134 | 12 567 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 23 953 | 16 703 | 7 896 | 2 227 | 1 399 | 1 642 | 1 720 |
| Kohustised kokku | 322 | 0 | 0 | 0 | 94 | 32 | 50 |
| Omakapital | 23 631 | 16 703 | 7 896 | 2 227 | 1 305 | 1 610 | 1 670 |
| Kasumimarginaal | 21,1 % | 41,0 % | 42,4 % | 10,6 % | -3,3 % | -16,5 % | 2,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 11 819 € · 49,3 %
- Põhivara 12 134 € · 50,7 %
- Lühiajalised kohustised 322 € · 1,3 %
- Omakapital 23 631 € · 98,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 36,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 50,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 325 € | 1 496 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 344 € | 1 460 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 267 € | 1 389 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 396 € | 1 391 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 342 € | 1 391 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 677 € | 640 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 1 174 € | 1 288 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 298 € | 334 € | 0 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 442 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 499 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 112,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTammiku tee 11, Pringi küla, 74011
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 650 | 3 430 |
| Müük avalikule sektorile | 12 530 | 11 690 |
| Toetused kokku | 650 | 3 430 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Töötukassa · maksed 12 530 €
- Sotsiaalkindlustusamet · toetus 650 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
23.04.2024Muutmiskanne Ä 10163905 / 5
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10163905 / 4
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10163905 / 3
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10163905 / 2
-
03.01.2012Esmakanne Ä 10163905
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 18.02.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 24.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 29.04.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 27.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 07.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 15.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 23.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |