Prelander OÜ
Registrisse kantud 12215450Prelander OÜ (registrikood 12215450) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 3 836 627 eurot ja puhaskasum 515 055 eurot, bilansimaht 995 466 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Nikolai Kozin. Juhatuse liige on Nikolai Kozin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.01.2012 (14 a 9 k) · Mahtra tn 72, Tallinn, 13812
Registriandmed KMKR EE101511744 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101511744
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 13,4 % | 2024: 9,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 56,7 % | 2024: 48,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,3 % | 2024: 81,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 7,4 | 2024: 3,7 |
| Müügitulu kasv | +16,1 % | 2024: +7,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +15,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 836 627 | 3 304 575 | 3 063 395 | 3 996 644 | 3 959 526 | 1 841 617 | 3 312 405 |
| Puhaskasum | 515 055 | 322 271 | 142 366 | 255 991 | 1 264 | 21 855 | 137 842 |
| Käibevara | 646 832 | 547 712 | 508 738 | 630 422 | 609 395 | 678 593 | 590 846 |
| Põhivara | 348 634 | 273 348 | 291 146 | 167 499 | 144 388 | 116 390 | 75 380 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 995 466 | 821 060 | 799 884 | 797 921 | 753 783 | 794 983 | 666 226 |
| Kohustised kokku | 86 984 | 155 300 | 162 630 | 159 259 | 371 112 | 383 576 | 251 674 |
| Omakapital | 908 482 | 665 760 | 637 254 | 638 662 | 382 671 | 411 407 | 414 552 |
| Kasumimarginaal | 13,4 % | 9,8 % | 4,6 % | 6,4 % | 0,0 % | 1,2 % | 4,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 646 832 € · 65,0 %
- Põhivara 348 634 € · 35,0 %
- Lühiajalised kohustised 86 984 € · 8,7 %
- Omakapital 908 482 € · 91,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 7,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 8,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 35,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
41001 Elamute ja mitteeluhoonete ehitus põhitegevus 3 754 341 €
-
46901 Spetsialiseerimata hulgikaubandus 82 286 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 136 665 € | 53 285 € | 829 296 € | 17 |
| II kv 2026 | 87 582 € | 45 117 € | 696 827 € | 17 |
| I kv 2026 | 63 968 € | 41 955 € | 410 770 € | 15 |
| IV kv 2025 | 143 790 € | 45 155 € | 735 908 € | 15 |
| III kv 2025 | 156 086 € | 55 548 € | 1 457 912 € | 18 |
| II kv 2025 | 118 202 € | 49 950 € | 1 085 024 € | 18 |
| I kv 2025 | 110 650 € | 41 817 € | 944 743 € | 18 |
| IV kv 2024 | 119 023 € | 42 475 € | 803 571 € | 15 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 45 555 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 17 762 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 39,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 16,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 276 432 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 009 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.05.2026Muutmiskanne Ä 10164023 / 12
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10164023 / 11
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10164023 / 10
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10164023 / 9
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10164023 / 8
-
23.09.2013Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10164023 / 7
-
22.08.2013Muutmiskanne Ä 10164023 / 6
-
24.04.2013Muutmiskanne Ä 10164023 / 5
-
15.06.2012Muutmiskanne Ä 10164023 / 4
-
06.02.2012Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10164023 / 3
-
18.01.2012Muutmiskanne Ä 10164023 / 2
-
09.01.2012Esmakanne Ä 10164023
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 25.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 26.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 14.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 22.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |