Tanilson OÜ
Registrisse kantud 12218655Tanilson OÜ (registrikood 12218655) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Väike-Maarja alevik, tegevusala reklaamiagentuuride tegevus (EMTAK 73111). 2025. aasta müügitulu oli 2 585 eurot ja puhaskasum 2 212 eurot, bilansimaht 4 565 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Jaana Vain. Juhatuse liikmed on Jaana Vain, Tanel Vain. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.01.2012 (14 a 9 k) · Tamme tn 7, Väike-Maarja alevik, 46202
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reklaamiagentuuride tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 85,6 % | 2024: 1,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 48,5 % | 2024: 1,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +43,0 % | 2024: −80,8 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −40,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 2 585 | 1 808 | 9 407 | 11 951 | 18 482 | 34 665 | 22 510 |
| Puhaskasum | 2 212 | 30 | -1 446 | 1 778 | -767 | -154 | -1 857 |
| Käibevara | 4 565 | 2 353 | 2 323 | 4 181 | 2 428 | 2 596 | 2 587 |
| Põhivara | – | – | 0 | 0 | 0 | 162 | 339 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 565 | 2 353 | 2 323 | 4 181 | 2 428 | 2 758 | 2 926 |
| Kohustised kokku | – | – | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Omakapital | 4 565 | 2 353 | 2 323 | 4 181 | 2 428 | 2 758 | 2 926 |
| Kasumimarginaal | 85,6 % | 1,7 % | -15,4 % | 14,9 % | -4,1 % | -0,4 % | -8,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 565 € · 100,0 %
- Omakapital 4 565 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
73111 Reklaamiagentuuride tegevus põhitegevus 1 451 €
-
43351 Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine 1 134 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 177 | 1 134 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Väike-Maarja Vallavalitsus · maksed 177 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 40033443 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 40033443 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 40033443 / 4
-
12.01.2015Muutmiskanne Ä 40033443 / 3
-
09.01.2015Muutmiskanne Ä 40033443 / M4
-
07.01.2015Muutmiskanne Ä 40033443 / M3
-
15.12.2014Muutmiskanne Ä 40033443 / M2
-
08.12.2014Muutmiskanne Ä 40033443 / M1
-
23.04.2013Muutmiskanne Ä 40033443 / 2
-
13.01.2012Esmakanne Ä 40033443
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 26.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 05.09.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 11.11.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 14.09.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 14.09.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 21.10.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 17.02.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |