ForestSoft OÜ
Registrisse kantud 12219531ForestSoft OÜ (registrikood 12219531) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Pärnu linn, tegevusala arvutialased konsultatsioonid ning arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus (EMTAK 6220). 2025. aasta müügitulu oli 155 307 eurot ja puhaskasum 11 110 eurot, bilansimaht 31 257 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kristjan Veeris. Juhatuse liige on Kristjan Veeris. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.01.2012 (14 a 9 k) · Jalaka tn 10, Pärnu linn, 80019
Registriandmed KMKR EE101592093 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101592093
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutialased konsultatsioonid ning arvutisüsteemide ja andmebaaside haldus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 7,2 % | 2024: 25,2 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 81,6 % | 2024: 94,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 43,5 % | 2024: 71,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,4 | 2024: 3,1 |
| Müügitulu kasv | −6,9 % | 2024: +5,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 155 307 | 166 894 | 158 008 | 155 112 | 148 950 | 140 405 | 131 106 |
| Puhaskasum | 11 110 | 42 049 | 34 068 | 33 811 | 39 655 | 37 034 | 40 897 |
| Käibevara | 24 229 | 57 084 | 45 896 | 42 068 | 49 977 | 46 869 | 48 271 |
| Põhivara | 7 028 | 5 617 | 7 701 | 6 476 | 7 230 | 6 764 | 7 584 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 31 257 | 62 701 | 53 597 | 48 544 | 57 207 | 53 633 | 55 855 |
| Kohustised kokku | 17 647 | 18 152 | 17 029 | 12 233 | 15 052 | 13 666 | 12 922 |
| Omakapital | 13 610 | 44 549 | 36 568 | 36 311 | 42 155 | 39 967 | 42 933 |
| Kasumimarginaal | 7,2 % | 25,2 % | 21,6 % | 21,8 % | 26,6 % | 26,4 % | 31,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 24 229 € · 77,5 %
- Põhivara 7 028 € · 22,5 %
- Lühiajalised kohustised 17 647 € · 56,5 %
- Omakapital 13 610 € · 43,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 56,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 22,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 12 142 € | 5 027 € | 40 052 € | 2 |
| II kv 2026 | 7 067 € | 4 972 € | 33 706 € | 2 |
| I kv 2026 | 9 219 € | 4 989 € | 36 004 € | 2 |
| IV kv 2025 | 13 342 € | 5 479 € | 40 063 € | 3 |
| III kv 2025 | 8 819 € | 5 479 € | 38 132 € | 3 |
| II kv 2025 | 16 038 € | 7 378 € | 38 878 € | 3 |
| I kv 2025 | 9 963 € | 7 422 € | 44 138 € | 3 |
| IV kv 2024 | 15 921 € | 7 560 € | 36 390 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 047 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 676 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 41,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 30,3 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 13 351 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 611 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kristjan Veeris
- Hellas Food OÜ Osanik
- UrbanTwin OÜ Tegelik kasusaaja
- Verx Invest OÜ Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20058722 / 8
-
18.12.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20058722 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20058722 / 6
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20058722 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 20058722 / 4
-
02.03.2015Muutmiskanne Ä 20058722 / 3
-
17.01.2014Muutmiskanne Ä 20058722 / 2
-
13.01.2014Muutmiskanne Ä 20058722 / M1
-
13.01.2012Esmakanne Ä 20058722
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 11.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 03.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 23.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.04.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 26.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 24.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |