Texclean OÜ
Registrisse kantud 12220801Texclean OÜ (registrikood 12220801) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus (EMTAK 96101). 2025. aasta müügitulu oli 1 229 144 eurot ja puhaskasum 22 395 eurot, bilansimaht 1 947 023 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Siivo Silves. Juhatuse liige on Siivo Silves. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.01.2012 (14 a 9 k) · Pärnu mnt 393, Tallinn, 10914
Registriandmed KMKR EE101757375 · osakapital 2 508 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101757375
- Osakapital
- 2 508 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,8 % | 2024: 1,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 1,6 % | 2024: 1,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 71,6 % | 2024: 67,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,4 | 2024: 1,2 |
| Müügitulu kasv | +26,4 % | 2024: −25,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −4,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 229 144 | 972 302 | 1 308 923 | 3 156 275 | 1 529 806 | 1 509 730 | 1 978 002 |
| Puhaskasum | 22 395 | 13 350 | 24 838 | 156 287 | 25 479 | 152 060 | 227 394 |
| Käibevara | 545 565 | 594 506 | 537 246 | 734 246 | 1 400 932 | 1 173 425 | 933 236 |
| Põhivara | 1 401 458 | 1 427 613 | 1 379 598 | 1 337 758 | 388 446 | 433 711 | 376 383 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 947 023 | 2 022 119 | 1 916 844 | 2 072 004 | 1 789 378 | 1 607 136 | 1 309 619 |
| Kohustised kokku | 553 710 | 651 201 | 559 278 | 739 276 | 612 937 | 456 174 | 310 717 |
| Omakapital | 1 393 313 | 1 370 918 | 1 357 566 | 1 332 728 | 1 176 441 | 1 150 962 | 998 902 |
| Kasumimarginaal | 1,8 % | 1,4 % | 1,9 % | 5,0 % | 1,7 % | 10,1 % | 11,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 545 565 € · 28,0 %
- Põhivara 1 401 458 € · 72,0 %
- Lühiajalised kohustised 397 203 € · 20,4 %
- Pikaajalised kohustised 156 507 € · 8,0 %
- Omakapital 1 393 313 € · 71,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 28,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 72,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
96101 Tekstiil- ja karusnahatoodete pesu ja puhastus põhitegevus 993 482 €
-
46191 Spetsialiseerimata hulgimüügi vahendusteenus 205 769 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 29 893 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 22 137 € | 23 423 € | 494 729 € | 10 |
| II kv 2026 | 22 695 € | 22 933 € | 382 825 € | 10 |
| I kv 2026 | 21 291 € | 21 864 € | 276 752 € | 10 |
| IV kv 2025 | 24 061 € | 23 707 € | 262 976 € | 10 |
| III kv 2025 | 22 763 € | 23 968 € | 436 844 € | 10 |
| II kv 2025 | 20 097 € | 23 167 € | 309 336 € | 10 |
| I kv 2025 | 21 413 € | 21 551 € | 303 247 € | 10 |
| IV kv 2024 | 11 634 € | 20 207 € | 229 316 € | 9 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 379 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 7 808 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 105,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 4,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 164 910 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 501 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Siivo Silves
- ELITE CLEAN OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- Lillepi OÜ Tegelik kasusaaja
- TexWash OÜ Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 8. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Muud teenused (EMTAK 96) 4 tk
- 11. Suurima müügituluga töötaja kohta 2025 · Muud teenused (EMTAK 96) 122 914 €
- 14. Suurima omakapitaliga ettevõtted 2025 · Muud teenused (EMTAK 96) 1 393 313 €
- 16. Kõige pikema staažiga juhatused · Muud teenused (EMTAK 96) 9,3 a
- 18. Suurima bilansimahuga ettevõtted 2025 · Muud teenused (EMTAK 96) 1 947 023 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 4 343 | 1 373 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Tehnoloogiakolledž · maksed 4 091 €
- Põllumajandus- ja Toiduamet · maksed 252 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
10.09.2026Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10164515 / 14
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10164515 / 13
-
04.10.2018Muutmiskanne Ä 10164515 / 12
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10164515 / 11
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10164515 / 10
-
28.06.2017Muutmiskanne Ä 10164515 / 9
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10164515 / 8
-
17.07.2013Muutmiskanne Ä 10164515 / 7
-
26.04.2013Muutmiskanne Ä 10164515 / 6
-
25.03.2013Muutmiskanne Ä 10164515 / M1
-
25.03.2013Muutmiskanne Ä 10164515 / 5
-
05.07.2012Ümberkujundamiskanne Ä 10164515 / 3
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.08.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 11.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 27.12.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 10.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |