Bind Creative OÜ
Registrisse kantud 12221870Bind Creative OÜ (registrikood 12221870) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 869 692 eurot ja puhaskasum 34 054 eurot, bilansimaht 311 605 eurot. Ettevõttel on osalus 3 ettevõttes. Juhatuse liikmed on Denis Senkevitš, Taavi Larionov. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 17.01.2012 (14 a 9 k) · Tatari tn 6, Tallinn, 10116
Registriandmed KMKR EE101510004 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101510004
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,9 % | 2024: 1,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 11,7 % | 2024: 4,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,6 % | 2024: 88,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 15,5 | 2024: 8,8 |
| Müügitulu kasv | +47,2 % | 2024: −14,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −3,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 869 692 | 590 765 | 688 129 | 759 163 | 1 000 705 | 1 055 607 | 720 649 |
| Puhaskasum | 34 054 | 10 830 | 33 053 | -221 105 | 9 266 | 17 937 | 155 300 |
| Käibevara | 306 605 | 285 014 | 310 962 | 250 565 | 490 466 | 501 547 | 512 176 |
| Põhivara | 5 000 | 5 100 | 6 240 | 37 180 | 51 246 | 9 463 | 11 065 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 311 605 | 290 114 | 317 202 | 287 745 | 541 712 | 511 010 | 523 241 |
| Kohustised kokku | 19 791 | 32 355 | 70 273 | 73 868 | 106 730 | 265 378 | 205 546 |
| Omakapital | 291 814 | 257 759 | 246 929 | 213 877 | 434 982 | 245 632 | 317 695 |
| Kasumimarginaal | 3,9 % | 1,8 % | 4,8 % | -29,1 % | 0,9 % | 1,7 % | 21,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 306 605 € · 98,4 %
- Põhivara 5 000 € · 1,6 %
- Lühiajalised kohustised 19 791 € · 6,4 %
- Omakapital 291 814 € · 93,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 15,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 13 914 € | 8 836 € | 58 141 € | 3 |
| II kv 2026 | 14 981 € | 8 693 € | 184 756 € | 3 |
| I kv 2026 | 17 863 € | 13 215 € | 29 359 € | 3 |
| IV kv 2025 | 29 524 € | 17 313 € | 256 465 € | 3 |
| III kv 2025 | 30 199 € | 19 187 € | 326 528 € | 3 |
| II kv 2025 | 41 394 € | 21 195 € | 230 322 € | 4 |
| I kv 2025 | 30 623 € | 23 102 € | 197 604 € | 4 |
| IV kv 2024 | 32 059 € | 21 664 € | 193 082 € | 4 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 4 638 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 945 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 63,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 23,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 19 380 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 888 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Denis Senkevitš
- Amply Consulting OÜ Osanik
- Splash Digital OÜ Juhatuse liige
- Supercluster OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
- LUMIN OÜ Juhatuse liige
- DLVR Plus OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- Riftal OÜ Juhatuse liige
- Tallinna Fotoklubi Juhatuse liige
-
Alvar Laigna
- Altos Engineering OÜ Tegelik kasusaaja
- Pearls and Roses OÜ Tegelik kasusaaja
- Maalt ja Merelt OÜ Juhatuse liige
- Alder Solutions OÜ Osanik
- Savvy Digital OÜ Osanik
- Supercluster OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
- Blox Studio OÜ Osanik
- LUMIN OÜ Tegelik kasusaaja
-
Taavi Larionov
- Kif OÜ Osanik
- Kif Property OÜ Juhatuse liige
- Puulugu OÜ Osanik
- Tallinn, Tondi tn 54 korteriühistu Juhatuse liige
- Fahrman OÜ Juhatuse liige
- Supercluster OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
- LUMIN OÜ Juhatuse liige
- Riftal OÜ Juhatuse liige
-
Hedi Larionov
- Riftal OÜ Tegelik kasusaaja
- LUMIN OÜ Tegelik kasusaaja
- Supercluster OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
Osalused teistes ettevõtetes (3)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| LUMIN OÜ | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | 0 €2024 |
| Riftal OÜ | 100 % | 2 500 € | 02.09.2023 | 0 €2024 |
| Supercluster OÜ Likvideerimisel | 100 % | 2 500 € | 01.09.2023 | 0 €2022 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (4)
-
LUMIN OÜ 100 %
-
Riftal OÜ 100 %
-
Supercluster OÜ 100 %
Skeem
LEI 254900HNEF73NFC1US75
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Riigihanked
1 leping 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
IT- ja andmeteadustööd 20 000 000 €Riigi Infosüsteemi Amet · 30.01.2024 · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.01.2024Muutmiskanne Ä 10164500 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10164500 / 9
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10164500 / 8
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10164500 / 7
-
24.03.2016Muutmiskanne Ä 10164500 / 6
-
02.03.2016Muutmiskanne Ä 10164500 / M4
-
20.07.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10164500 / 5
-
29.08.2013Muutmiskanne Ä 10164500 / 4
-
29.08.2013Muutmiskanne Ä 10164500 / M3
-
23.08.2013Muutmiskanne Ä 10164500 / M2
-
10.06.2013Muutmiskanne Ä 10164500 / 3
-
08.04.2013Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10164500 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 21.07.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 06.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 13.09.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 27.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |