Mindscape OÜ
Registrisse kantud 12232810Mindscape OÜ (registrikood 12232810) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 420 000 eurot ja puhaskasum 82 563 eurot, bilansimaht 284 359 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rainer Sternfeld. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Rainer Sternfeld. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.02.2012 (14 a 8 k) · Värsi tn 7, Tallinn, 10919
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 19,7 % | 2024: 33,4 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 31,0 % | 2024: 89,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 93,7 % | 2024: 94,2 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,0 | 2024: 4,5 |
| Müügitulu kasv | −14,3 % | 2024: +191,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +20,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 420 000 | 490 000 | 168 000 | 168 951 | 168 000 | 168 000 | 56 000 |
| Puhaskasum | 82 563 | 163 845 | 18 603 | 2 778 | 218 | -5 508 | 14 196 |
| Käibevara | 70 942 | 50 102 | 14 613 | 17 589 | 14 721 | 14 568 | 20 076 |
| Põhivara | 213 417 | 145 067 | 10 000 | – | – | – | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 284 359 | 195 169 | 24 613 | 17 589 | 14 721 | 14 568 | 20 076 |
| Kohustised kokku | 17 853 | 11 226 | 4 515 | 5 905 | 5 815 | 5 880 | 5 880 |
| Omakapital | 266 506 | 183 943 | 20 098 | 11 684 | 8 906 | 8 688 | 14 196 |
| Kasumimarginaal | 19,7 % | 33,4 % | 11,1 % | 1,6 % | 0,1 % | -3,3 % | 25,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 70 942 € · 24,9 %
- Põhivara 213 417 € · 75,1 %
- Lühiajalised kohustised 17 853 € · 6,3 %
- Omakapital 266 506 € · 93,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 6,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 75,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 34 636 € | 38 922 € | 0 € | 2 |
| II kv 2026 | 36 292 € | 38 091 € | 0 € | 2 |
| I kv 2026 | 38 920 € | 45 051 € | 0 € | 2 |
| IV kv 2025 | 31 094 € | 35 972 € | 0 € | 2 |
| III kv 2025 | 38 180 € | 44 194 € | 0 € | 2 |
| II kv 2025 | 31 798 € | 36 786 € | 0 € | 2 |
| I kv 2025 | 30 147 € | 34 149 € | 0 € | 2 |
| IV kv 2024 | 33 895 € | 36 748 € | 0 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 11 545 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 12 974 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 112,4 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 12 475 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| OÜ FutureCoders | 2,20 % | 220 € | 02.10.2024 | 503 188 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
OÜ FutureCoders 2,20 %
Skeem
LEI 984500AD01FBB45A4237
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
08.07.2025Muutmiskanne Ä 10165483 / 7
-
08.07.2025Muutmiskanne Ä 10165483 / 8
-
09.06.2025Muutmiskanne Ä 10165483 / M3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10165483 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10165483 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10165483 / 4
-
08.09.2016Muutmiskanne Ä 10165483 / 3
-
13.01.2016Muutmiskanne Ä 10165483 / 2
-
30.12.2015Muutmiskanne Ä 10165483 / M1
-
09.02.2012Esmakanne Ä 10165483
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 01.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 12.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |