Noracommit OÜ
Registrisse kantud 12239097Noracommit OÜ (registrikood 12239097) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük (EMTAK 47401). 2024. aasta müügitulu oli 55 619 eurot ja puhaskasum -40 712 eurot, bilansimaht 66 470 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Antti Tapani Nousiainen. Juhatuse liige on Antti Tapani Nousiainen. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 22.02.2012 (14 a 7 k) · Narva mnt 5, Tallinn, 10117
Registriandmed KMKR EE101520201 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101520201
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -73,2 % | 2023: -141,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -62,0 % | 2023: -6,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,9 % | 2023: 92,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 88,3 | 2023: 13,6 |
| Müügitulu kasv | +1 109,1 % | 2023: −90,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −6,2 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 55 619 | 4 600 | 47 535 | 40 833 | 38 742 | 76 680 |
| Puhaskasum | -40 712 | -6 520 | 49 | -17 742 | 201 | -10 300 |
| Käibevara | 66 470 | 112 485 | 113 001 | 119 536 | 124 034 | 123 033 |
| Põhivara | 0 | 2 190 | 2 190 | 7 820 | 7 820 | 7 820 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 66 470 | 114 675 | 115 191 | 127 356 | 131 854 | 130 853 |
| Kohustised kokku | 753 | 8 246 | 2 242 | 14 456 | 1 212 | 412 |
| Omakapital | 65 717 | 106 429 | 112 949 | 112 900 | 130 642 | 130 441 |
| Kasumimarginaal | -73,2 % | -141,7 % | 0,1 % | -43,5 % | 0,5 % | -13,4 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 66 470 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 753 € · 1,1 %
- Omakapital 65 717 € · 98,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 88,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2024
-
47401 Arvutite, arvuti välisseadmete ja tarkvara jaemüük põhitegevus 41 009 €
-
62201 Arvutialased konsultatsioonid 14 610 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 2 670 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 7 245 € | 0 |
| IV kv 2024 | 3 568 € | 0 € | 57 937 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10165953 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10165953 / 6
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10165953 / 5
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10165953 / 4
-
03.04.2013Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10165953 / 3
-
21.12.2012Muutmiskanne Ä 10165953 / 2
-
22.02.2012Esmakanne Ä 10165953
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 14.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 23.01.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 25.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 04.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |