Maxum OÜ
Registrisse kantud 12243601Maxum OÜ (registrikood 12243601) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala külaliskorterid (EMTAK 55204). 2025. aasta müügitulu oli 933 eurot ja puhaskasum -1 337 eurot, bilansimaht 137 256 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Raivo Lasn. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Raivo Lasn. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.03.2012 (14 a 7 k) · Vinkli tn 8, Tartu linn, 50411
Registriandmed KMKR EE101520900 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101520900
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Külaliskorterid
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -143,3 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -9,3 % | 2024: -85,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 10,5 % | 2024: 11,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 86,3 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 933 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 1 228 |
| Puhaskasum | -1 337 | -13 381 | -1 728 | -30 | 0 | -1 | 308 |
| Käibevara | 48 145 | 48 152 | 43 152 | 5 956 | 5 962 | 5 962 | 5 963 |
| Põhivara | 89 111 | 83 685 | 72 340 | 30 000 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 137 256 | 131 837 | 115 492 | 35 956 | 5 962 | 5 962 | 5 963 |
| Kohustised kokku | 122 850 | 116 094 | 113 692 | 30 020 | – | – | – |
| Omakapital | 14 406 | 15 743 | 1 800 | 5 936 | 5 962 | 5 962 | 5 963 |
| Kasumimarginaal | -143,3 % | – | – | – | – | – | 25,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 48 145 € · 35,1 %
- Põhivara 89 111 € · 64,9 %
- Lühiajalised kohustised 558 € · 0,4 %
- Pikaajalised kohustised 122 292 € · 89,1 %
- Omakapital 14 406 € · 10,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 86,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 89,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 64,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 46 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 933 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| H2Electro OÜ Maksuvõlg | 0,20 % | 5 € | 05.12.2025 | 7 761 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
H2Electro OÜ 0,20 %
Skeem
LEI 9845007C4984U7G4DA81
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20059264 / 7
-
04.10.2018Muutmiskanne Ä 20059264 / 6
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 20059264 / 5
-
31.01.2018Muutmiskanne Ä 20059264 / 4
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20059264 / 3
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 20059264 / 2
-
05.03.2012Esmakanne Ä 20059264
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 01.07.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 21.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 30.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 09.07.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 21.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 06.11.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |