Activetours OÜ
Registrisse kantud 12245178Activetours OÜ (registrikood 12245178) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala reisikorraldajate tegevus (EMTAK 79121). 2025. aasta müügitulu oli 262 797 eurot ja puhaskasum 17 142 eurot, bilansimaht 44 393 eurot. Juhatuse liikmed on Rene Meimer, Mikk Meimer. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 07.03.2012 (14 a 7 k) · F. R. Kreutzwaldi tn 22, Tallinn, 10147
Registriandmed KMKR EE101538772 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101538772
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reisikorraldajate tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 6,5 % | 2024: -5,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 61,0 % | 2024: -143,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 63,3 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,7 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | −7,1 % | 2024: +41,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +50,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 262 797 | 282 775 | 199 987 | 101 441 | 46 200 | 34 193 | 152 594 |
| Puhaskasum | 17 142 | -15 714 | 23 531 | 256 | 1 602 | 1 071 | 5 735 |
| Käibevara | 43 551 | 9 690 | 36 288 | 15 470 | 15 809 | 10 323 | 14 674 |
| Põhivara | 842 | 1 282 | 398 | 597 | 795 | 994 | 21 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 44 393 | 10 972 | 36 686 | 16 067 | 16 604 | 11 317 | 14 695 |
| Kohustised kokku | 16 279 | 0 | 0 | 2 912 | 3 705 | 20 | 4 469 |
| Omakapital | 28 114 | 10 972 | 36 686 | 13 155 | 12 899 | 11 297 | 10 226 |
| Kasumimarginaal | 6,5 % | -5,6 % | 11,8 % | 0,3 % | 3,5 % | 3,1 % | 3,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 43 551 € · 98,1 %
- Põhivara 842 € · 1,9 %
- Lühiajalised kohustised 16 279 € · 36,7 %
- Omakapital 28 114 € · 63,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 36,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 1,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 076 € | 1 201 € | 56 914 € | 1 |
| II kv 2026 | 1 981 € | 1 131 € | 72 204 € | 1 |
| I kv 2026 | 2 676 € | 741 € | 85 075 € | 1 |
| IV kv 2025 | 184 € | 0 € | 59 669 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 38 571 € | 0 |
| II kv 2025 | 184 € | 0 € | 91 516 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 55 850 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 64 249 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 359 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 400 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 111,6 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,9 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 18 971 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 770 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ilvard Eeriksoo
- Kuusalu Spordiklubi Tegelik kasusaaja
- Nahe Jahiselts Tegelik kasusaaja
- osaühing MEIDEREL Juhatuse liige
- Mittetulundusühing Lahemaa Hooldus Juhatuse liige
-
Rene Meimer
- Mittetulundusühing Eesti Kepikõnni Liit Tegelik kasusaaja
- Joaveski ja Nõmmeveski külade selts Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10166397 / 6
-
10.03.2022Muutmiskanne Ä 10166397 / 5
-
08.10.2018Muutmiskanne Ä 10166397 / 4
-
08.02.2018Muutmiskanne Ä 10166397 / 3
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10166397 / 2
-
07.03.2012Esmakanne Ä 10166397
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 13.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 16.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 23.01.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.03.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 28.03.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.01.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 21.02.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |