Clockwise OÜ
Registrisse kantud 12248171Clockwise OÜ (registrikood 12248171) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tartu linn, tegevusala mootorsõidukite jaemüük (EMTAK 47811). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -68 889 eurot, bilansimaht 413 710 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Siim Raud. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Siim Raud. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.03.2012 (14 a 7 k) · Jaama tn 103, Tartu linn, 50604
Registriandmed KMKR EE101524100 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101524100
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: 6,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -17,5 % | 2024: 0,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 94,9 % | 2024: 96,3 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,6 | 2024: 1,1 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2024: +200,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 63 725 | 21 180 | 0 | 70 008 | 36 694 | 70 934 |
| Puhaskasum | -68 889 | 4 331 | -9 169 | 41 403 | 38 684 | 18 463 | 26 384 |
| Käibevara | 11 927 | 19 874 | 30 886 | 61 082 | 13 349 | 24 613 | 14 558 |
| Põhivara | 401 783 | 459 725 | 102 909 | 52 882 | 188 213 | 137 136 | 130 182 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 413 710 | 479 599 | 133 795 | 113 964 | 201 562 | 161 749 | 144 740 |
| Kohustised kokku | 20 972 | 17 972 | 29 000 | 0 | 0 | 2 090 | 6 044 |
| Omakapital | 392 738 | 461 627 | 104 795 | 113 964 | 201 562 | 159 659 | 138 696 |
| Kasumimarginaal | – | 6,8 % | -43,3 % | – | 55,3 % | 50,3 % | 37,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 11 927 € · 2,9 %
- Põhivara 401 783 € · 97,1 %
- Lühiajalised kohustised 20 972 € · 5,1 %
- Omakapital 392 738 € · 94,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 5,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 97,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 1 249 € | 0 € | 5 484 € | 0 |
| I kv 2026 | 50 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 79 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 647 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 34 € | 0 € | 2 725 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Qminder OÜ | 33,04 % | 4 750 € | 15.05.2024 | 1 003 500 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
-
Qminder OÜ 33,04 %
Skeem
LEI 254900682GGUMUN84W86
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.10.2026Osalus muutus: Qminder OÜ (33.04%)
-
10.05.2024Muutmiskanne Ä 20059378 / 10
-
19.04.2024Muutmiskanne Ä 20059378 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20059378 / 8
-
28.08.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 20059378 / 7
-
18.08.2020Muutmiskanne Ä 20059378 / 6
-
13.08.2020Muutmiskanne Ä 20059378 / M1
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20059378 / 5
-
19.12.2017Muutmiskanne Ä 20059378 / 4
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 20059378 / 3
-
06.11.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 20059378 / 2
-
13.03.2012Esmakanne Ä 20059378
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.08.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 02.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 17.01.2024 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 23.10.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 12.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 18.08.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |