Aran PM OÜ
Registrisse kantud 12248780Aran PM OÜ (registrikood 12248780) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Päkste küla, tegevusala muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus (EMTAK 01251). 2025. aasta müügitulu oli 807 179 eurot ja puhaskasum 75 659 eurot, bilansimaht 717 077 eurot. Juhatuse liikmed on Omanikukonto: PAAVO Otsus, Tiit Rosenberg. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.03.2012 (14 a 7 k) · Pärna, Päkste küla, 62119
Registriandmed KMKR EE101592705 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101592705
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 9,4 % | 2024: 10,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 18,3 % | 2024: 24,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 57,7 % | 2024: 56,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,2 | 2024: 1,2 |
| Müügitulu kasv | +7,8 % | 2024: +16,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,8 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 807 179 | 748 467 | 641 811 | 654 425 | 392 653 | 422 117 | 587 882 |
| Puhaskasum | 75 659 | 81 823 | 79 793 | 49 844 | 9 734 | 41 098 | -252 155 |
| Käibevara | 214 348 | 189 223 | 118 870 | 186 815 | 299 702 | 112 123 | 169 789 |
| Põhivara | 502 729 | 413 395 | 408 255 | 481 684 | 565 912 | 577 886 | 623 351 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 717 077 | 602 618 | 527 125 | 668 499 | 865 614 | 690 009 | 793 140 |
| Kohustised kokku | 303 356 | 264 556 | 217 347 | 438 514 | 685 473 | 519 602 | 663 831 |
| Omakapital | 413 721 | 338 062 | 309 778 | 229 985 | 180 141 | 170 407 | 129 309 |
| Kasumimarginaal | 9,4 % | 10,9 % | 12,4 % | 7,6 % | 2,5 % | 9,7 % | -42,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 214 348 € · 29,9 %
- Põhivara 502 729 € · 70,1 %
- Lühiajalised kohustised 173 284 € · 24,2 %
- Pikaajalised kohustised 130 072 € · 18,1 %
- Omakapital 413 721 € · 57,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 42,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 70,1 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
01251 Muu puuvilja-, marja- ning pähklikasvatus põhitegevus 451 184 €
-
02401 Metsamajandust abistavad tegevused 154 057 €
-
46311 Puu- ja köögivilja hulgimüük 119 504 €
-
01241 Õun- ja luuviljaliste puuviljade kasvatus 82 434 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 111 799 € | 34 090 € | 652 693 € | 7 |
| II kv 2026 | 27 887 € | 5 656 € | 227 449 € | 36 |
| I kv 2026 | 3 512 € | 3 618 € | 18 755 € | 4 |
| IV kv 2025 | 10 660 € | 9 379 € | 81 200 € | 5 |
| III kv 2025 | 96 633 € | 31 633 € | 544 594 € | 5 |
| II kv 2025 | 16 821 € | 8 349 € | 157 913 € | 29 |
| I kv 2025 | 15 007 € | 8 084 € | 88 232 € | 6 |
| IV kv 2024 | 27 691 € | 9 245 € | 166 221 € | 9 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 37 266 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 11 363 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 30,5 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 17,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 217 564 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 122 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Omanikukonto: PAAVO Otsus
- Mulgi Õun OÜ Juhatuse liige
- Tartumaa Põllumeeste Liit Tegelik kasusaaja
-
Suur Õun OÜ
- Mulgi Õun OÜ Osanik
-
Tiit Rosenberg
- Mulgi Õun OÜ Tegelik kasusaaja
- Rosen Kapital OÜ Tegelik kasusaaja
- Rossi Kinnisvara OÜ Juhatuse liige
- Blackhill OÜ Tegelik kasusaaja
- Tactical Solution SPV1 OÜ Juhatuse liige
- Suur Õun OÜ Juhatuse liige
Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 15.02.2020
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (3)
-
Suur Õun OÜ 0,04 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPärna, Päkste küla, 62119
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 1. Suurimad riigihangete võitjad 2026 · Põllumajandus ja metsandus (EMTAK 01) 840 294 €
- 10. Kiireima töötajate arvu kasvuga ettevõtted 2025 · Kastre vald 1 tk
- 12. Suurima puhaskasumiga töötaja kohta 2025 · Kastre vald 7 566 €
- 13. Kõrgeima kasumimarginaaliga ettevõtted 2025 · Kastre vald 9,4 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 15 237 | 100 757 |
| Müük avalikule sektorile | 223 | – |
| Toetused kokku | 15 237 | 100 757 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 15 237 €
- Kastre Vallavalitsus · maksed 223 €
Riigihanked
3 lepingut 5 aastaga · 0 € ilma raamlepinguteta-
Istutustööd Kagu piirkonnas 2026-2027 840 294 €Riigimetsa Majandamise Keskus · 02.04.2026 · 3 osa · raamleping
-
Taimlatööd Kullenga taimlas 2025/2026 100 000 €Riigimetsa Majandamise Keskus · 08.08.2025 · raamleping
-
Istutustööd Kagu piirkonnas 346 500 €Riigimetsa Majandamise Keskus · 11.03.2025 · 3 osa · raamleping
ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
16.02.2022Kommertspandi avamiskanne K 20059393 / 10
-
26.02.2020Muutmiskanne Ä 20059393 / 9
-
15.02.2020Muutmiskanne Ä 20059393 / 8
-
14.02.2018Muutmiskanne Ä 20059393 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20059393 / 6
-
28.04.2015Muutmiskanne Ä 20059393 / 5
-
17.01.2014Muutmiskanne Ä 20059393 / 4
-
20.06.2012Muutmiskanne Ä 20059393 / 3
-
14.06.2012Muutmiskanne Ä 20059393 / M1
-
19.03.2012Muutmiskanne Ä 20059393 / 2
-
14.03.2012Esmakanne Ä 20059393
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 06.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 02.11.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 23.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |