OÜ Roxent
Registrisse kantud 12248969OÜ Roxent (registrikood 12248969) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala sidekaablite ja antennide paigaldamine (EMTAK 43213). 2025. aasta müügitulu oli 169 189 eurot ja puhaskasum -5 094 eurot, bilansimaht 166 148 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Roland Sentifolie. Juhatuse liige on Roland Sentifolie. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.03.2012 (14 a 7 k) · Leesika tn 11a, Tallinn, 11213
Registriandmed KMKR EE101530194 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101530194
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Sidekaablite ja antennide paigaldamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -3,0 % | 2024: 12,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -4,7 % | 2024: 17,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 64,7 % | 2024: 91,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,0 | 2024: 10,0 |
| Müügitulu kasv | +8,0 % | 2024: −7,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −5,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 169 189 | 156 709 | 169 699 | 81 963 | 151 698 | 223 948 | 133 018 |
| Puhaskasum | -5 094 | 19 860 | 53 553 | -23 013 | -24 882 | -22 040 | -3 005 |
| Käibevara | 135 605 | 111 594 | 92 753 | 14 972 | 37 946 | 65 604 | 89 981 |
| Põhivara | 30 543 | 12 179 | 14 362 | 53 961 | 44 229 | 47 240 | 39 549 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 166 148 | 123 773 | 107 115 | 68 933 | 82 175 | 112 844 | 129 530 |
| Kohustised kokku | 58 577 | 11 108 | 14 310 | 29 681 | 19 911 | 25 698 | 20 343 |
| Omakapital | 107 571 | 112 665 | 92 805 | 39 252 | 62 264 | 87 146 | 109 187 |
| Kasumimarginaal | -3,0 % | 12,7 % | 31,6 % | -28,1 % | -16,4 % | -9,8 % | -2,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 135 605 € · 81,6 %
- Põhivara 30 543 € · 18,4 %
- Lühiajalised kohustised 33 882 € · 20,4 %
- Pikaajalised kohustised 24 695 € · 14,9 %
- Omakapital 107 571 € · 64,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 35,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 18,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 3 815 € | 877 € | 50 669 € | 1 |
| II kv 2026 | 2 164 € | 1 268 € | 22 949 € | 1 |
| I kv 2026 | 10 650 € | 5 458 € | 60 315 € | 2 |
| IV kv 2025 | 7 171 € | 6 075 € | 29 536 € | 3 |
| III kv 2025 | 8 563 € | 8 021 € | 24 313 € | 3 |
| II kv 2025 | 11 994 € | 7 371 € | 38 877 € | 3 |
| I kv 2025 | 9 597 € | 5 735 € | 35 423 € | 2 |
| IV kv 2024 | 10 007 € | 5 512 € | 43 684 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 1 272 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 292 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 23,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 7,5 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 16 890 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 562 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 2 187 | 24 431 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Regionaal- ja Põllumajandusministeeriumi Infotehnoloogia Keskus · maksed 1 045 €
- Majandus- ja Teeninduskolledž · maksed 627 €
- Tallinna Strateegiakeskus · maksed 514 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10166661 / 6
-
28.12.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10166661 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10166661 / 4
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10166661 / 3
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10166661 / 2
-
14.03.2012Esmakanne Ä 10166661
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.04.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 13.03.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 07.04.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.04.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 23.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |