OÜ EasyHause
Registrisse kantud 12249348OÜ EasyHause (registrikood 12249348) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Koidu küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41201). 2023. aasta müügitulu oli 177 878 eurot ja puhaskasum 21 934 eurot, bilansimaht 273 614 eurot. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liikmed on Mehis Vasar, Tarmo Ivanov. Maksuvõlg on 535,24 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 15.03.2012 (14 a 7 k) · Nahkru, Koidu küla, 76418
Registriandmed KMKR EE101523486 · osakapital 4 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101523486
- Osakapital
- 4 000 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | 12,3 % | 2022: 23,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,8 % | 2022: 26,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,5 % | 2022: 86,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 26,7 | 2022: 10,0 |
| Müügitulu kasv | −30,0 % | 2022: +204,8 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 177 878 | 254 016 | 83 332 | 141 060 | 208 220 |
| Puhaskasum | 21 934 | 59 611 | -30 607 | -43 954 | 79 828 |
| Käibevara | 190 686 | 165 483 | 95 249 | 108 970 | 176 674 |
| Põhivara | 82 928 | 98 743 | 81 254 | 97 633 | 111 737 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 273 614 | 264 226 | 176 503 | 206 603 | 288 411 |
| Kohustised kokku | 23 297 | 35 656 | 7 543 | 7 037 | 44 891 |
| Omakapital | 250 317 | 228 570 | 168 960 | 199 566 | 243 520 |
| Kasumimarginaal | 12,3 % | 23,5 % | -36,7 % | -31,2 % | 38,3 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 190 686 € · 69,7 %
- Põhivara 82 928 € · 30,3 %
- Lühiajalised kohustised 7 136 € · 2,6 %
- Pikaajalised kohustised 16 161 € · 5,9 %
- Omakapital 250 317 € · 91,5 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 26,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 8,5 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 30,3 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 83 € | 83 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 273 € | 1 387 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 29.09.2026 535,24 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mehis Vasar
- EaHa Nordic Construction OÜ Juhatuse liige Pankrotis Maksuvõlg
- Timbermodule OÜ Osanik
-
Tarmo Ivanov
- EaHa Nordic Construction OÜ Juhatuse liige Pankrotis Maksuvõlg
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| EaHa Nordic Construction OÜ Pankrotis Maksuvõlg | 100 % | 2 500 € | 02.01.2024 | 20 171 435 €2022 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (1)
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10166694 / 5
-
11.03.2019Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10166694 / 4
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10166694 / 3
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10166694 / 2
-
15.03.2012Esmakanne Ä 10166694
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 31.08.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 01.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.07.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |