Progpassion OÜ

Registrisse kantud 12250707
☆ Jälgi

Progpassion OÜ (registrikood 12250707) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused (EMTAK 90391). 2025. aasta müügitulu oli 79 999 eurot ja puhaskasum 24 128 eurot, bilansimaht 151 271 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 19.03.2012 (14 a 6 k) · Marati tn 5/2, Tallinn, 11712

Müügitulu 2025
80 tuh €
↑ +39 % vs 2024
Puhaskasum 2025
24 tuh €
↑ +391 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
0
sama mis II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE101693358 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE101693358
Osakapital
2 500 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 01.04.2026
Õiguslik vorm
Osaühing
Tegevusala
Kunsti ja esituskunstide lavatehnilised abitegevused
EMTAK 90391
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
151 271 €
↑ +86 % vs 2024
Omakapital 2025
55 532 €
↑ +77 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-25k025k50k75k100k2019202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal 30,2 % 2024: -14,3 %
Omakapitali tootlus (ROE) 43,4 % 2024: -26,4 %
Omakapitali osakaal varadest 36,7 % 2024: 38,6 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 3,6 2024: 0,2
Müügitulu kasv +38,5 % 2024: −23,3 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) +17,2 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 79 999 57 742 75 249 60 852 41 947 36 133 50 651
Puhaskasum 24 128 -8 285 10 453 -780 1 575 5 813 5 846
Käibevara 83 805 3 280 2 423 9 475 41 190 13 886 15 561
Põhivara 67 466 78 021 88 389 85 558 22 736 25 649 18 242
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 151 271 81 301 90 812 95 033 63 926 39 535 33 803
Kohustised kokku 95 739 49 897 51 123 65 797 33 910 10 356 10 436
Omakapital 55 532 31 404 39 689 29 236 30 016 29 179 23 367
Kasumimarginaal 30,2 % -14,3 % 13,9 % -1,3 % 3,8 % 16,1 % 11,5 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 151 271 €
  • Käibevara 83 805 € · 55,4 %
  • Põhivara 67 466 € · 44,6 %
Rahastus 151 271 €
  • Lühiajalised kohustised 23 201 € · 15,3 %
  • Pikaajalised kohustised 72 538 € · 48,0 %
  • Omakapital 55 532 € · 36,7 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 3,6
Kohustised ÷ bilansimaht 63,3 %
Põhivara osakaal bilansimahust 44,6 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
473 €
↓ −0,2 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
0
2025: 1 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
02,5k5k7,5k10kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

010k20k30k40k50kIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 473 € 0 € 14 834 € 0
II kv 2026 474 € 0 € 16 791 € 0
I kv 2026 0 € 0 € 13 244 € 0
IV kv 2025 3 653 € 1 016 € 14 410 € 0
III kv 2025 9 338 € 1 016 € 44 912 € 1
II kv 2025 1 125 € 1 016 € 7 082 € 1
I kv 2025 1 016 € 965 € 6 599 € 1
IV kv 2024 1 729 € 863 € 8 407 € 1

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)158 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)0 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest0,0 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive3,2 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)4 945 €
Hinnanguline keskmine brutopalk–

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Kaarel Tamra
Juhatuse liige · Osaühingut võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 11.05.2012

Tegelikud kasusaajad

Kaarel Tamra
Otsene osalus · Eesti · alates 30.10.2018

Osanikud

Kaarel Tamra
2 500 € · 100 % · ainuomand · alates 01.09.2023

Isikute teised ettevõtted

Marati tn 5/2, Tallinn, 11712
Juhata: 59.456359, 24.674660
Samal aadressil veel 51 ettevõtet

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
Puudub
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud, 1 üle 30 päeva hilinemisega (kuni 35 päeva)
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avalik raha aastate lõikes

Toetused Müük avalikule sektorile
05001k1,5k2k2,5k2026
Rida, € 2026
Müük avalikule sektorile 2 025
Toetused kokku 0

Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.

Suurimad maksjad 2026

  • Tallinna Huvikeskus Kullo · maksed 2 025 €

Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 22.04.2024
    Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 10166788 / 10
  • 01.09.2023
    Muutmiskanne Ä 10166788 / 9
  • 08.05.2020
    Muutmiskanne Ä 10166788 / 8
  • 17.01.2018
    Muutmiskanne Ä 10166788 / 7
  • 02.12.2017
    Muutmiskanne Ä 10166788 / 6
  • 28.08.2015
    Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10166788 / 5
  • 11.05.2012
    Ümberkujundamiskanne Ä 10166788 / 3
  • 11.05.2012
    Ümberkujundatud äriühingu senise registrikaardi sulgemise märkus Ä 10166788 / 4
  • 08.05.2012
    Muutmiskanne Ä 10166788 / 2
  • 19.03.2012
    Esmakanne Ä 10166788

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 01.04.2026 Väikeettevõtja
2024 02.05.2025 Väikeettevõtja
2023 04.08.2024 Väikeettevõtja
2022 26.06.2023 Väikeettevõtja
2021 12.07.2022 Väikeettevõtja
2020 17.02.2021 Väikeettevõtja
2019 25.08.2020 Väikeettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –
2014 – –
2013 – –
2012 – –