General Specifics OÜ
Registrisse kantud 12251061General Specifics OÜ (registrikood 12251061) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala äri- ja muu juhtimisalane nõustamine (EMTAK 70201). 2025. aasta müügitulu oli 10 946 eurot ja puhaskasum 2 564 eurot, bilansimaht 16 029 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Villu Arak. Juhatuse liige on Villu Arak. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.03.2012 (14 a 6 k) · Telliskivi tn 60a/1, Tallinn, 10412
Registriandmed KMKR EE101575476 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101575476
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Äri- ja muu juhtimisalane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 23,4 % | 2024: 8,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 17,6 % | 2024: 24,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 90,7 % | 2024: 89,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 5,8 | 2024: 5,5 |
| Müügitulu kasv | −76,6 % | 2024: +42,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −41,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 10 946 | 46 786 | 32 895 | 10 097 | 38 000 | 152 680 | 78 231 |
| Puhaskasum | 2 564 | 3 871 | -3 173 | -221 421 | 347 080 | 2 704 | -1 315 |
| Käibevara | 8 537 | 10 255 | 13 664 | 18 909 | 360 305 | 8 022 | 5 793 |
| Põhivara | 7 492 | 7 589 | 5 089 | 5 168 | 639 | 1 414 | 2 630 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 16 029 | 17 844 | 18 753 | 24 077 | 360 944 | 9 436 | 8 423 |
| Kohustised kokku | 1 483 | 1 863 | 3 417 | 5 569 | 10 862 | 3 730 | 5 421 |
| Omakapital | 14 546 | 15 981 | 15 336 | 18 508 | 350 082 | 5 706 | 3 002 |
| Kasumimarginaal | 23,4 % | 8,3 % | -9,6 % | -2 192,9 % | 913,4 % | 1,8 % | -1,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 8 537 € · 53,3 %
- Põhivara 7 492 € · 46,7 %
- Lühiajalised kohustised 1 483 € · 9,3 %
- Omakapital 14 546 € · 90,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 5,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 9,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 46,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 115 € | 0 |
| II kv 2026 | 2 € | 0 € | 243 € | 0 |
| I kv 2026 | 162 € | 0 € | 836 € | 0 |
| IV kv 2025 | 108 € | 106 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 535 € | 442 € | 2 250 € | 0 |
| II kv 2025 | 2 060 € | 600 € | 4 585 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 325 € | 1 907 € | 4 575 € | 0 |
| IV kv 2024 | 3 176 € | 1 380 € | 7 590 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 38 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10166816 / 12
-
19.06.2023Muutmiskanne Ä 10166816 / 11
-
08.05.2019Muutmiskanne Ä 10166816 / 10
-
07.05.2019Muutmiskanne Ä 10166816 / M1
-
09.05.2018Muutmiskanne Ä 10166816 / 9
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10166816 / 8
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10166816 / 7
-
04.04.2017Muutmiskanne Ä 10166816 / 6
-
08.03.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10166816 / 5
-
06.07.2015Muutmiskanne Ä 10166816 / 4
-
10.06.2013Muutmiskanne Ä 10166816 / 3
-
24.05.2013Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10166816 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 16.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 04.03.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 24.05.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 26.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 12.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |