S-Pro OÜ
Registrisse kantud 12258652S-Pro OÜ (registrikood 12258652) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus (EMTAK 46181). 2025. aasta müügitulu oli 3 306 279 eurot ja puhaskasum 26 099 eurot, bilansimaht 979 567 eurot. Juhatuse liikmed on Jaanus Peensalu, Rain Pettai. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.03.2012 (14 a 6 k) · Endla tn 16, Tallinn, 10142
Registriandmed KMKR EE101527547 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101527547
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muude kindlate kaupade hulgimüügi vahendusteenus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 0,8 % | 2024: 2,1 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,2 % | 2024: 14,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 63,3 % | 2024: 50,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,6 | 2024: 1,9 |
| Müügitulu kasv | −17,1 % | 2024: +19,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 3 306 279 | 3 986 038 | 3 345 107 | 3 920 617 | 3 003 316 | 2 754 400 | 3 433 695 |
| Puhaskasum | 26 099 | 84 868 | 5 870 | 68 118 | 1 925 | 5 984 | 3 184 |
| Käibevara | 925 858 | 1 117 586 | 1 083 567 | 1 168 824 | 1 014 041 | 1 126 508 | 1 121 134 |
| Põhivara | 53 709 | 57 969 | 63 244 | 58 085 | 30 719 | 14 999 | 136 983 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 979 567 | 1 175 555 | 1 146 811 | 1 226 909 | 1 044 760 | 1 141 507 | 1 258 117 |
| Kohustised kokku | 359 238 | 581 324 | 637 448 | 683 416 | 569 384 | 668 056 | 790 650 |
| Omakapital | 620 329 | 594 231 | 509 363 | 543 493 | 475 376 | 473 451 | 467 467 |
| Kasumimarginaal | 0,8 % | 2,1 % | 0,2 % | 1,7 % | 0,1 % | 0,2 % | 0,1 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 925 858 € · 94,5 %
- Põhivara 53 709 € · 5,5 %
- Lühiajalised kohustised 359 238 € · 36,7 %
- Omakapital 620 329 € · 63,3 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 36,7 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 5,5 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 19 638 € | 13 144 € | 1 365 006 € | 3 |
| II kv 2026 | 63 049 € | 12 523 € | 3 926 338 € | 3 |
| I kv 2026 | 46 087 € | 13 440 € | 992 754 € | 3 |
| IV kv 2025 | 51 801 € | 14 208 € | 1 515 633 € | 3 |
| III kv 2025 | 43 290 € | 14 687 € | 1 518 422 € | 3 |
| II kv 2025 | 34 921 € | 13 705 € | 1 365 537 € | 3 |
| I kv 2025 | 49 045 € | 14 166 € | 1 671 658 € | 3 |
| IV kv 2024 | 71 049 € | 14 657 € | 1 973 903 € | 3 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 6 546 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 4 381 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 66,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 1,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 455 002 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 809 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Rain Pettai
- OÜ Miterassa Tegelik kasusaaja
- OÜ FS Capital Management Osanik
- Differt Trading OÜ Tegelik kasusaaja
- Rendiportaal OÜ Tegelik kasusaaja
- Osaühing Dannecker Juhatuse liige
- Pimeaia Kinnisvara Osaühing Tegelik kasusaaja
- Kõrgepinge Kinnisvara OÜ Juhatuse liige
-
Randu Riiberg
- OÜ Miterassa Tegelik kasusaaja
- Advokaadibüroo GLIMSTEDT Estonia OÜ Juhatuse liige
- Metallieksport OÜ Tegelik kasusaaja
- Idakillustik OÜ Tegelik kasusaaja Maksuvõlg
- OÜ FS Capital Management Osanik
- OÜ Batistas Juhatuse liige
- Leesi Tarwitajate OÜ Tegelik kasusaaja
- Differt Trading OÜ Tegelik kasusaaja
-
Raivo Kraus
- OÜ Miterassa Tegelik kasusaaja
- OÜ FS Capital Management Osanik
- Differt Trading OÜ Juhatuse liige
- Rendiportaal OÜ Juhatuse liige
- Osaühing Dannecker Tegelik kasusaaja
- Pimeaia Kinnisvara Osaühing Tegelik kasusaaja
- Silthor OÜ Juhatuse liige
- OÜ SBI Tegelik kasusaaja
-
OÜ FS Capital Management
- OÜ Miterassa Osanik
- Differt Trading OÜ Osanik
- OÜ SBI Osanik
- Kõrgepinge Kinnisvara OÜ Osanik
- Pimeaia Kinnisvara Osaühing Osanik
- Osaühing Dannecker Osanik
-
Jaanus Peensalu
- Mittetulundusühing PUDISOO KODU Juhatuse liige
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 10 161 | 10 091 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Eesti Lennuakadeemia · maksed 8 093 €
- SA Teater Vanemuine · maksed 1 473 €
- Loksa Linnavalitsus · maksed 595 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10167409 / 8
-
06.02.2018Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10167409 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10167409 / 6
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10167409 / 5
-
31.08.2016Muutmiskanne Ä 10167409 / 4
-
13.10.2015Kommertspandi avamiskanne K 10167409 / 3
-
24.11.2014Kommertspandi avamiskanne K 10167409 / 2
-
30.03.2012Esmakanne Ä 10167409
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 21.10.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.11.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |