OÜ Clave
Registrisse kantud 12262320OÜ Clave (registrikood 12262320) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Kallavere küla, tegevusala lavakunsti abitegevused (EMTAK 90021). 2023. aasta müügitulu oli 6 285 eurot ja puhaskasum 778 eurot, bilansimaht 9 317 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aleksandra Kremenetski. Juhatuse liige on Aleksandra Kremenetski. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.04.2012 (14 a 6 k) · Rootsi-Kallavere tee 1, Kallavere küla, 74121
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 14.01–13.01
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 14.01 – 13.01
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Lavakunsti abitegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | 12,4 % | 2022: 3,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 8,4 % | 2022: 2,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2022: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2022: – |
| Müügitulu kasv | +33,6 % | 2022: −18,5 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 285 | 4 704 | 5 771 | 2 534 | 3 199 |
| Puhaskasum | 778 | 164 | -1 216 | 527 | -858 |
| Käibevara | 3 838 | 5 424 | 4 493 | 4 800 | 3 018 |
| Põhivara | 5 479 | 2 300 | 3 067 | 4 976 | 6 231 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 9 317 | 7 724 | 7 560 | 9 776 | 9 249 |
| Kohustised kokku | – | – | – | 0 | 0 |
| Omakapital | 9 317 | 7 724 | 7 560 | 9 776 | 9 249 |
| Kasumimarginaal | 12,4 % | 3,5 % | -21,1 % | 20,8 % | -26,8 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 3 838 € · 41,2 %
- Põhivara 5 479 € · 58,8 %
- Omakapital 9 317 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 58,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Maksu- ja Tolliamet ei ole ettevõtte kohta kvartaliandmeid avaldanud.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRootsi-Kallavere tee 1, Kallavere küla, 74121
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 400 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Tallinna Muusika- ja Balletikool · maksed 200 €
- Tallinna Tehnikaülikool · maksed 200 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.06.2024Muutmiskanne Ä 10167672 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10167672 / 7
-
15.12.2022Muutmiskanne Ä 10167672 / 6
-
21.09.2021Muutmiskanne Ä 10167672 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10167672 / 4
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10167672 / 3
-
08.09.2016Muutmiskanne Ä 10167672 / 2
-
09.04.2012Esmakanne Ä 10167672
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | – | – |
| 2023 | 30.09.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 23.10.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 23.10.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 23.10.2023 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 10.10.2021 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |