Eureka Labor OÜ
Registrisse kantud 12263271Eureka Labor OÜ (registrikood 12263271) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Haabneeme alevik, tegevusala muu kunsti- ja kultuuriõpe (EMTAK 85529). 2025. aasta müügitulu oli 30 527 eurot ja puhaskasum 10 038 eurot, bilansimaht 14 426 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Diana Pärnamaa. Juhatuse liige on Diana Pärnamaa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 10.04.2012 (14 a 6 k) · Heki tee 16, Haabneeme alevik, 74001
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muu kunsti- ja kultuuriõpe
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 32,9 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 96,5 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,1 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,6 | 2024: – |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 30 527 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | 10 038 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Käibevara | 14 426 | 361 | 361 | 361 | 361 | 361 | 361 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 14 426 | 361 | 361 | 361 | 361 | 361 | 361 |
| Kohustised kokku | 4 027 | – | – | – | – | – | – |
| Omakapital | 10 399 | 361 | 361 | 361 | 361 | 361 | 361 |
| Kasumimarginaal | 32,9 % | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 14 426 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 4 027 € · 27,9 %
- Omakapital 10 399 € · 72,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 27,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 884 € | 1 997 € | 0 € | 2 |
| II kv 2026 | 1 462 € | 1 502 € | 0 € | 1 |
| I kv 2026 | 1 747 € | 1 902 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2025 | 1 566 € | 1 591 € | 0 € | 2 |
| III kv 2025 | 801 € | 854 € | 0 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 628 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 666 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 106,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 640 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 524 | 144 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Viimsi Haldus OÜ · maksed 340 €
- Kambja Vallavalitsus · maksed 150 €
- Tartu Lasteaed NAERUMAA · maksed 34 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubKoht, kus lapsed ja noored saavad tegeleda inseneeria, robootika ja leiutamisega.
Andmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
07.05.2025Muutmiskanne Ä 10167731 / 10
-
02.04.2025Muutmiskanne Ä 10167731 / 9
-
17.03.2025Muutmiskanne Ä 10167731 / M9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10167731 / 8
-
22.01.2021Muutmiskanne Ä 10167731 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10167731 / 6
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10167731 / 5
-
17.11.2015Tegevuse jätkamise kanne Ä 10167731 / 4
-
02.11.2015Tegevuse jätkamise kanne Ä 10167731 / M2
-
13.04.2015Kustutamiskanne Ä 10167731 / 3
-
23.09.2013Lõpetamiskanne Ä 10167731 / 2
-
19.09.2013Lõpetamiskanne Ä 10167731 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 06.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 28.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 01.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 07.11.2021 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 01.11.2020 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |