FUTURE IT OÜ
Registrisse kantud 12266200FUTURE IT OÜ (registrikood 12266200) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused (EMTAK 62901). 2025. aasta müügitulu oli 1 160 142 eurot ja puhaskasum 356 697 eurot, bilansimaht 1 037 740 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aleksei Issaikin. Ettevõttel on osalus ühes ettevõttes. Juhatuse liige on Aleksei Issaikin. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 13.04.2012 (14 a 6 k) · Arbu tn 11, Tallinn, 13617
Registriandmed KMKR EE101530916 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101530916
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muud infotehnoloogia- ja arvutialased tegevused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 30,7 % | 2024: 28,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 47,5 % | 2024: 54,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 72,4 % | 2024: 66,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,3 | 2024: 3,8 |
| Müügitulu kasv | +36,8 % | 2024: +15,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,4 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 1 160 142 | 848 208 | 737 363 | 954 559 | 777 404 | 619 645 | 529 671 |
| Puhaskasum | 356 697 | 242 577 | 185 175 | 164 899 | 122 442 | 44 976 | 97 243 |
| Käibevara | 986 177 | 589 808 | 376 681 | 301 387 | 286 137 | 194 894 | 185 055 |
| Põhivara | 51 563 | 79 302 | 107 041 | 72 646 | 92 019 | 23 376 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 1 037 740 | 669 110 | 483 722 | 374 033 | 378 156 | 218 270 | 185 055 |
| Kohustised kokku | 286 890 | 221 568 | 128 757 | 139 243 | 208 264 | 125 820 | 37 581 |
| Omakapital | 750 850 | 447 542 | 354 965 | 234 790 | 169 892 | 92 450 | 147 474 |
| Kasumimarginaal | 30,7 % | 28,6 % | 25,1 % | 17,3 % | 15,8 % | 7,3 % | 18,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 986 177 € · 95,0 %
- Põhivara 51 563 € · 5,0 %
- Lühiajalised kohustised 230 644 € · 22,2 %
- Pikaajalised kohustised 56 246 € · 5,4 %
- Omakapital 750 850 € · 72,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 27,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 5,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 43 145 € | 3 911 € | 387 241 € | 2 |
| II kv 2026 | 60 480 € | 5 143 € | 480 815 € | 2 |
| I kv 2026 | 87 529 € | 1 218 € | 620 244 € | 2 |
| IV kv 2025 | 52 320 € | 748 € | 387 810 € | 1 |
| III kv 2025 | 44 024 € | 842 € | 290 109 € | 1 |
| II kv 2025 | 50 278 € | 768 € | 444 957 € | 1 |
| I kv 2025 | 28 077 € | 1 052 € | 244 257 € | 1 |
| IV kv 2024 | 35 955 € | 1 640 € | 345 139 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 14 382 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 304 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 9,1 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 11,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 129 080 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 1 254 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Osalused teistes ettevõtetes (1)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Anya Holdings OÜ | 0,04 % | 43 € | 08.01.2024 | 197 671 €2025 |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (5)
-
Anya Holdings OÜ 0,04 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 42. Kõige pikema staažiga juhatused · Info ja side (EMTAK 62) 14,5 a
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 31 480 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- SA Kultuurileht · maksed 26 250 €
- Rae Vallavalitsus · maksed 5 230 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10167890 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10167890 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10167890 / 4
-
02.09.2016Muutmiskanne Ä 10167890 / 3
-
05.03.2013Muutmiskanne Ä 10167890 / 2
-
28.02.2013Muutmiskanne Ä 10167890 / M1
-
13.04.2012Esmakanne Ä 10167890
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 20.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 17.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 11.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 03.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |