FirePro OÜ
Registrisse kantud 12267837FirePro OÜ (registrikood 12267837) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Narva linn, tegevusala kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus (EMTAK 74991). 2025. aasta müügitulu oli 174 935 eurot ja puhaskasum 36 771 eurot, bilansimaht 257 089 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Ivan Egorov. Juhatuse liige on Ivan Egorov. Maksuvõlg on 1 020,90 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.04.2012 (14 a 6 k) · Linda tn 8, Narva linn, 20309
Registriandmed KMKR EE101535351 · osakapital 2 556 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101535351
- Osakapital
- 2 556 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 21,0 % | 2024: 19,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 16,1 % | 2024: 13,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 88,8 % | 2024: 77,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 6,1 | 2024: 4,2 |
| Müügitulu kasv | +30,3 % | 2024: −33,6 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +12,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 174 935 | 134 244 | 202 214 | 132 530 | 127 435 | 99 223 | 102 636 |
| Puhaskasum | 36 771 | 25 864 | 35 946 | 1 469 | 43 700 | 17 528 | 31 005 |
| Käibevara | 135 841 | 186 446 | 138 830 | 128 546 | 140 962 | 80 621 | 74 858 |
| Põhivara | 121 248 | 59 402 | 59 047 | 28 297 | 26 386 | 14 500 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 257 089 | 245 848 | 197 877 | 156 843 | 167 348 | 95 121 | 74 858 |
| Kohustised kokku | 28 693 | 54 223 | 32 116 | 27 028 | 39 002 | 10 475 | 7 740 |
| Omakapital | 228 396 | 191 625 | 165 761 | 129 815 | 128 346 | 84 646 | 67 118 |
| Kasumimarginaal | 21,0 % | 19,3 % | 17,8 % | 1,1 % | 34,3 % | 17,7 % | 30,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 135 841 € · 52,8 %
- Põhivara 121 248 € · 47,2 %
- Lühiajalised kohustised 22 218 € · 8,6 %
- Pikaajalised kohustised 6 475 € · 2,5 %
- Omakapital 228 396 € · 88,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 6,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 11,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 47,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
74991 Kogu muu mujal liigitamata kutse-, teadus- ja tehnikaalane tegevus põhitegevus 101 433 €
-
33121 Masinate ja seadmete remont ning hooldus 52 273 €
-
85599 Muu mujal liigitamata õpe 12 376 €
-
33191 Muude seadmete remont ja hooldus 7 673 €
-
43221 Kütte-, ventilatsiooni- ja kliimaseadmete paigaldus, remont ja hooldus 1 180 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 640 € | 2 829 € | 38 599 € | 3 |
| II kv 2026 | 4 071 € | 1 823 € | 24 881 € | 3 |
| I kv 2026 | 4 885 € | 1 823 € | 21 359 € | 2 |
| IV kv 2025 | 10 548 € | 1 823 € | 43 698 € | 2 |
| III kv 2025 | 9 189 € | 1 823 € | 49 589 € | 2 |
| II kv 2025 | 6 278 € | 1 823 € | 42 909 € | 2 |
| I kv 2025 | 13 340 € | 1 790 € | 77 602 € | 2 |
| IV kv 2024 | 5 816 € | 1 865 € | 28 707 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 547 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 943 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 37,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 19,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 12 866 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 604 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 15.10.2026 1 020,90 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Ivan Egorov
- Sihtasutus Narva Linnaelamu Tegelik kasusaaja
- AIANDUSÜHISTU SUUR PRIMORSKOJE Tegelik kasusaaja
- Garant OÜ Osanik
- Viru Tuletõrje- ja Päästeselts Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 37 113 | 72 604 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Narva-Jõesuu Linnavalitsus · maksed 19 840 €
- SA Viljandi Haigla · maksed 5 326 €
- SA Narva Muuseum · maksed 3 351 €
- Narva Spordikool Energia · maksed 3 015 €
- Tartu Sport · maksed 1 173 €
- SA Võru Kannel · maksed 903 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
15.10.2026Tekkis maksuvõlg 1020.9 €
-
03.09.2026Muutmiskanne Ä 40033930 / 11
-
29.01.2025Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 40033930 / 10
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 40033930 / 9
-
21.03.2023Muutmiskanne Ä 40033930 / 8
-
22.03.2018Muutmiskanne Ä 40033930 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 40033930 / 6
-
28.11.2014Muutmiskanne Ä 40033930 / 5
-
29.04.2013Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 40033930 / 4
-
27.12.2012Muutmiskanne Ä 40033930 / 3
-
30.07.2012Muutmiskanne Ä 40033930 / 2
-
16.04.2012Esmakanne Ä 40033930
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 14.09.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 22.09.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 18.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 08.12.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 21.10.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |