ProTools OÜ
Registrisse kantud 12269569ProTools OÜ (registrikood 12269569) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Kabila küla, tegevusala hoonete üldpuhastus (EMTAK 8121). 2024. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum -109 eurot, bilansimaht 12 548 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Veiko Tuurmaa. Juhatuse liikmed on Siret Selter, Veiko Tuurmaa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.04.2012 (14 a 5 k) · Polli, Kabila küla, 71404
Registriandmed KMKR EE101560135 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 18.04–17.04
- KMKR number
- EE101560135
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 18.04 – 17.04
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Hoonete üldpuhastus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | – | 2023: -24 580,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -14,6 % | 2023: -717,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 6,0 % | 2023: 6,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 1,1 | 2023: 1,1 |
| Müügitulu kasv | −100,0 % | 2023: −99,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | – |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 25 | 5 302 | 6 265 | 23 863 | 0 |
| Puhaskasum | -109 | -6 145 | -1 141 | -8 933 | 14 268 | 0 |
| Käibevara | 12 548 | 12 578 | 13 118 | 15 388 | 24 828 | 7 361 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 12 548 | 12 578 | 13 118 | 15 388 | 24 828 | 7 361 |
| Kohustised kokku | 11 801 | 11 722 | 6 117 | 7 246 | 7 753 | 4 554 |
| Omakapital | 747 | 856 | 7 001 | 8 142 | 17 075 | 2 807 |
| Kasumimarginaal | – | -24 580,0 % | -21,5 % | -142,6 % | 59,8 % | – |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 12 548 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 11 801 € · 94,0 %
- Omakapital 747 € · 6,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 1,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 94,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2026 | 60 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 22 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2025 | 27 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 73 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 93 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Veiko Tuurmaa
- Tuurmaa OÜ Juhatuse liige
- Asfalteerimiskeskus OÜ Osanik Likvideerimisel Maksuvõlg
- Balinese OÜ Osanik
- Velinda Tours OÜ Juhatuse liige
-
Siret Selter
- TarSi Grupp OÜ Osanik
- Mittetulundusühing LOOME HEAD Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPolli, Kabila küla, 71404
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
23.03.2026Muutmiskanne Ä 10168097 / 7
-
20.03.2026Muutmiskanne Ä 10168097 / M5
-
04.03.2026Muutmiskanne Ä 10168097 / M4
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10168097 / 6
-
15.05.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10168097 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10168097 / 4
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10168097 / 3
-
01.12.2016Muutmiskanne Ä 10168097 / 2
-
19.04.2012Esmakanne Ä 10168097
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | – | – |
| 2024 | 08.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 27.11.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 23.10.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 23.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 05.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 31.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |