Interman OÜ
Registrisse kantud 12278321Interman OÜ (registrikood 12278321) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Papsaare küla, tegevusala mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük (EMTAK 46721). 2025. aasta müügitulu oli 520 390 eurot ja puhaskasum 5 035 eurot, bilansimaht 202 547 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Tss Invest OÜ. Juhatuse liige on Tarmo Sukk. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.05.2012 (14 a 5 k) · Salme tee 4, Papsaare küla, 88317
Registriandmed KMKR EE101540346 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101540346
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mootorsõidukite osade ja lisaseadmete hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 1,0 % | 2024: 5,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 4,5 % | 2024: 31,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 55,8 % | 2024: 42,1 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,0 | 2024: 1,7 |
| Müügitulu kasv | −17,9 % | 2024: +16,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −0,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 520 390 | 634 011 | 546 170 | 453 969 | 474 021 | 534 087 | 357 828 |
| Puhaskasum | 5 035 | 33 659 | 31 239 | 12 021 | 1 223 | 20 216 | -28 760 |
| Käibevara | 176 514 | 231 640 | 152 267 | 109 034 | 80 159 | 66 086 | 41 840 |
| Põhivara | 26 033 | 24 865 | 18 851 | 20 793 | 23 061 | 41 550 | 44 446 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 202 547 | 256 505 | 171 118 | 129 827 | 103 220 | 107 636 | 86 286 |
| Kohustised kokku | 89 502 | 148 495 | 96 767 | 86 715 | 72 129 | 77 768 | 73 635 |
| Omakapital | 113 045 | 108 010 | 74 351 | 43 112 | 31 091 | 29 868 | 12 651 |
| Kasumimarginaal | 1,0 % | 5,3 % | 5,7 % | 2,6 % | 0,3 % | 3,8 % | -8,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 176 514 € · 87,1 %
- Põhivara 26 033 € · 12,9 %
- Lühiajalised kohustised 89 502 € · 44,2 %
- Omakapital 113 045 € · 55,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 44,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 12,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 16 674 € | 2 306 € | 171 042 € | 2 |
| II kv 2026 | 21 492 € | 2 864 € | 273 168 € | 2 |
| I kv 2026 | 27 026 € | 3 978 € | 171 753 € | 2 |
| IV kv 2025 | 19 812 € | 3 486 € | 178 356 € | 2 |
| III kv 2025 | 19 614 € | 3 244 € | 179 694 € | 2 |
| II kv 2025 | 28 903 € | 3 253 € | 226 131 € | 2 |
| I kv 2025 | 4 547 € | 3 211 € | 191 509 € | 2 |
| IV kv 2024 | 13 964 € | 2 650 € | 220 691 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 5 558 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 769 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 13,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 57 014 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 739 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
Tss Invest OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 360 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- OÜ Setomaa Haldus · maksed 360 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
21.11.2024Muutmiskanne Ä 10168595 / 8
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10168595 / 7
-
03.02.2020Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10168595 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10168595 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10168595 / 4
-
05.05.2015Muutmiskanne Ä 10168595 / 3
-
30.04.2015Muutmiskanne Ä 10168595 / M2
-
08.05.2012Muutmiskanne Ä 10168595 / 2
-
04.05.2012Esmakanne Ä 10168595
-
03.05.2012Esmakanne Ä 10168595 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 08.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 05.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 31.12.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 27.09.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.11.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |