BackToBack OÜ
Registrisse kantud 12281292BackToBack OÜ (registrikood 12281292) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Mustvee linn, tegevusala raamatupidamine, maksualane nõustamine (EMTAK 69202). 2025. aasta müügitulu oli 0 eurot ja puhaskasum 0 eurot, bilansimaht 2 799 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mart Järv. Juhatuse liikmed on Mart Järv, Inese Pärnamaa. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.05.2012 (14 a 5 k) · Kastani tn 27, Mustvee linn, 49603
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Raamatupidamine, maksualane nõustamine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | – | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,0 % | 2024: 0,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 1,8 % | 2024: 1,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,0 | 2024: 0,0 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 |
| Puhaskasum | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 51 |
| Käibevara | 0 | 0 | 0 | 0 | 300 | 300 | 300 |
| Põhivara | 2 799 | 2 799 | 2 799 | 2 799 | 2 799 | 2 699 | 2 250 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 2 799 | 2 799 | 2 799 | 2 799 | 3 099 | 2 999 | 2 550 |
| Kohustised kokku | 2 748 | 2 748 | 2 748 | 2 748 | 3 048 | 2 948 | 2 499 |
| Omakapital | 51 | 51 | 51 | 51 | 51 | 51 | 51 |
| Kasumimarginaal | – | – | – | – | – | – | 17,0 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Põhivara 2 799 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 2 748 € · 98,2 %
- Omakapital 51 € · 1,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,0 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 98,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 100,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2022Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2022 | 50 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2022 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 17 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Mart Järv
- OÜ Revan Osanik
-
Inese Pärnamaa
- Finese OÜ Tegelik kasusaaja
- Kammerkoor Studium Vocale Tegelik kasusaaja
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20060190 / 12
-
05.06.2023Muutmiskanne Ä 20060190 / 11
-
30.05.2019Muutmiskanne Ä 20060190 / 10
-
29.05.2019Muutmiskanne Ä 20060190 / M5
-
13.02.2018Muutmiskanne Ä 20060190 / 7
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 20060190 / 6
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 20060190 / 5
-
16.05.2012Muutmiskanne Ä 20060190 / 2
-
09.05.2012Esmakanne Ä 20060190
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 25.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 09.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 17.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.08.2022 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 16.05.2022 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |