Mesioja OÜ
Registrisse kantud 12282430Mesioja OÜ (registrikood 12282430) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Keila linn, tegevusala mesindus (EMTAK 01481). 2025. aasta müügitulu oli 21 747 eurot ja puhaskasum 2 451 eurot, bilansimaht 37 881 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Rita Arro. Juhatuse liige on Rita Arro. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 11.05.2012 (14 a 5 k) · Barsbütteli tn 11, Keila linn, 76607
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Mesindus
- Tegevusload
- 3 tegevusluba või registreeringut
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 11,3 % | 2024: 9,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 10,4 % | 2024: 8,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 62,0 % | 2024: 57,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: 1 028,7 |
| Müügitulu kasv | +12,9 % | 2024: +41,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +13,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 21 747 | 19 261 | 13 623 | 10 125 | 10 417 | 11 756 | 12 385 |
| Puhaskasum | 2 451 | 1 797 | 2 787 | 2 507 | 2 010 | 1 441 | 397 |
| Käibevara | 37 060 | 34 976 | 32 477 | 24 524 | 21 118 | 18 028 | 15 190 |
| Põhivara | 821 | 1 488 | 2 156 | 2 822 | 3 864 | 4 906 | 6 198 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 37 881 | 36 464 | 34 633 | 27 346 | 24 982 | 22 934 | 21 388 |
| Kohustised kokku | 14 400 | 15 434 | 15 400 | 10 900 | 11 043 | 11 005 | 10 899 |
| Omakapital | 23 481 | 21 030 | 19 233 | 16 446 | 13 939 | 11 929 | 10 489 |
| Kasumimarginaal | 11,3 % | 9,3 % | 20,5 % | 24,8 % | 19,3 % | 12,3 % | 3,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 37 060 € · 97,8 %
- Põhivara 821 € · 2,2 %
- Pikaajalised kohustised 14 400 € · 38,0 %
- Omakapital 23 481 € · 62,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 38,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 2,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2026 | 87 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 87 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 87 € | 0 € | 0 € | 0 |
II kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 29 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemBarsbütteli tn 11, Keila linn, 76607
Tegevusload ja registreeringud (3)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
-
-
Põhiliselt elamiseks kasutatavas käitlemiskohas toidu valmistamine · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | – | 1 417 |
| Müük avalikule sektorile | 153 | 881 |
| Toetused kokku | 0 | 1 417 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Lääne-Harju Vallavalitsus · maksed 153 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10169021 / 4
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10169021 / 3
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10169021 / 2
-
11.05.2012Esmakanne Ä 10169021
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 20.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 18.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 14.04.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 18.03.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 14.02.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |