AITAR OÜ
Registrisse kantud 12286929AITAR OÜ (registrikood 12286929) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük (EMTAK 47783). 2024. aasta müügitulu oli 6 010 eurot ja puhaskasum -2 104 eurot, bilansimaht 10 545 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Aita Rõemus. Juhatuse liige on Aita Rõemus. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.05.2012 (14 a 5 k) · Loomuse tn 9, Tallinn, 13516
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Suveniiride, käsitöö- ja religioossete esemete jaemüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2024
| Kasumimarginaal | -35,0 % | 2023: -94,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -20,0 % | 2023: -24,0 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2023: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2023: – |
| Müügitulu kasv | +85,8 % | 2023: −33,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2019–2024) | −11,6 % |
| Näitaja, € | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 010 | 3 234 | 4 893 | 2 202 | 1 938 | 11 128 |
| Puhaskasum | -2 104 | -3 040 | -2 261 | -5 550 | -6 668 | 1 855 |
| Käibevara | 10 545 | 12 650 | 15 690 | 17 951 | 23 501 | 30 169 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 10 545 | 12 650 | 15 690 | 17 951 | 23 501 | 30 169 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | – | – | 0 | 0 |
| Omakapital | 10 545 | 12 650 | 15 690 | 17 951 | 23 501 | 30 169 |
| Kasumimarginaal | -35,0 % | -94,0 % | -46,2 % | -252,0 % | -344,1 % | 16,7 % |
Bilansi struktuur 2024
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 10 545 € · 100,0 %
- Omakapital 10 545 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane II kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| II kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| I kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
| III kv 2023 | 0 € | 0 € | 0 € | 1 |
II kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 0 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLoomuse tn 9, Tallinn, 13516
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10169253 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10169253 / 4
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10169253 / 3
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10169253 / 2
-
16.05.2012Esmakanne Ä 10169253
-
15.05.2012Esmakanne Ä 10169253 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2024 | 08.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 19.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 13.02.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 13.02.2023 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 13.02.2023 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 29.10.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |