Nova21 OÜ
Registrisse kantud 12297034Nova21 OÜ (registrikood 12297034) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Upa küla, tegevusala reklaamiagentuuride tegevus (EMTAK 73111). 2025. aasta müügitulu oli 36 517 eurot ja puhaskasum -1 058 eurot, bilansimaht 64 703 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marvi Kaljumäe. Juhatuse liige on Marvi Kaljumäe. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 04.06.2012 (14 a 4 k) · Nurme tee 1, Upa küla, 93857
Registriandmed KMKR EE101830412 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101830412
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Reklaamiagentuuride tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -2,9 % | 2024: 4,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -2,4 % | 2024: 6,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,8 % | 2024: 65,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,6 | 2024: 3,2 |
| Müügitulu kasv | −42,5 % | 2024: +69,0 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −8,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 36 517 | 63 562 | 37 606 | 46 105 | 45 345 | 55 969 | 45 310 |
| Puhaskasum | -1 058 | 2 730 | 1 217 | 10 053 | -14 595 | 8 894 | 5 689 |
| Käibevara | 18 627 | 13 381 | 14 686 | 16 288 | 9 098 | 30 794 | 33 181 |
| Põhivara | 46 076 | 54 894 | 29 649 | 26 081 | 25 482 | 16 482 | 12 998 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 64 703 | 68 275 | 44 335 | 42 369 | 34 580 | 47 276 | 46 179 |
| Kohustised kokku | 20 844 | 23 358 | 2 147 | 1 398 | 3 662 | 1 763 | 9 561 |
| Omakapital | 43 859 | 44 917 | 42 188 | 40 971 | 30 918 | 45 513 | 36 618 |
| Kasumimarginaal | -2,9 % | 4,3 % | 3,2 % | 21,8 % | -32,2 % | 15,9 % | 12,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 18 627 € · 28,8 %
- Põhivara 46 076 € · 71,2 %
- Lühiajalised kohustised 4 067 € · 6,3 %
- Pikaajalised kohustised 16 777 € · 25,9 %
- Omakapital 43 859 € · 67,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,6 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 32,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 71,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 66 € | 83 € | 10 070 € | 1 |
| II kv 2026 | 0 € | 320 € | 12 732 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 290 € | 10 184 € | 1 |
| IV kv 2025 | 0 € | 170 € | 11 041 € | 1 |
| III kv 2025 | 0 € | 170 € | 8 492 € | 1 |
| II kv 2025 | 466 € | 509 € | 10 362 € | 1 |
| I kv 2025 | 0 € | 235 € | 10 709 € | 1 |
| IV kv 2024 | 0 € | 282 € | 17 884 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 22 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 28 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 125,8 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 3 357 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 53 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemNurme tee 1, Upa küla, 93857
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 793 |
| Toetused kokku | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Saaremaa Vallavalitsus · maksed 793 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30049069 / 8
-
29.05.2023Muutmiskanne Ä 30049069 / 7
-
11.02.2021Muutmiskanne Ä 30049069 / 6
-
03.01.2019Muutmiskanne Ä 30049069 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 30049069 / 4
-
21.12.2017Muutmiskanne Ä 30049069 / 3
-
13.04.2015Muutmiskanne Ä 30049069 / 2
-
04.06.2012Esmakanne Ä 30049069
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 09.04.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 16.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 30.05.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 18.05.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 08.02.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 11.02.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 08.09.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |