Tervari OÜ
Registrisse kantud 12298016Tervari OÜ (registrikood 12298016) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Vainu küla, tegevusala müüritööd (EMTAK 43911). 2025. aasta müügitulu oli 332 173 eurot ja puhaskasum -24 796 eurot, bilansimaht 118 115 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kert Klemmer. Juhatuse liige on Kert Klemmer. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 05.06.2012 (14 a 4 k) · Koopa tee 5, Vainu küla, 85011
Registriandmed KMKR EE101546528 · osakapital 2 580 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101546528
- Osakapital
- 2 580 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Müüritööd
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -7,5 % | 2024: 7,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -58,2 % | 2024: 40,7 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 36,0 % | 2024: 47,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,4 | 2024: 0,7 |
| Müügitulu kasv | −8,6 % | 2024: −10,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −6,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 332 173 | 363 385 | 407 679 | 384 581 | 352 341 | 467 528 | 627 328 |
| Puhaskasum | -24 796 | 27 760 | 2 659 | -14 993 | 1 208 | 40 641 | -1 701 |
| Käibevara | 27 628 | 51 949 | 55 243 | 64 441 | 71 455 | 53 383 | 80 650 |
| Põhivara | 90 487 | 91 125 | 59 795 | 79 628 | 58 049 | 74 909 | 33 892 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 118 115 | 143 074 | 115 038 | 144 069 | 129 504 | 128 292 | 114 542 |
| Kohustised kokku | 75 544 | 74 826 | 74 007 | 105 697 | 70 474 | 70 470 | 58 118 |
| Omakapital | 42 571 | 68 248 | 41 031 | 38 372 | 59 030 | 57 822 | 56 424 |
| Kasumimarginaal | -7,5 % | 7,6 % | 0,7 % | -3,9 % | 0,3 % | 8,7 % | -0,3 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 27 628 € · 23,4 %
- Põhivara 90 487 € · 76,6 %
- Lühiajalised kohustised 75 544 € · 64,0 %
- Omakapital 42 571 € · 36,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,4 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 64,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 76,6 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 7 184 € | 7 950 € | 76 765 € | 9 |
| II kv 2026 | 10 665 € | 11 253 € | 87 383 € | 9 |
| I kv 2026 | 8 320 € | 8 416 € | 39 816 € | 9 |
| IV kv 2025 | 10 351 € | 10 675 € | 69 614 € | 6 |
| III kv 2025 | 11 891 € | 13 050 € | 96 722 € | 6 |
| II kv 2025 | 9 210 € | 9 452 € | 117 772 € | 9 |
| I kv 2025 | 8 748 € | 9 571 € | 54 134 € | 9 |
| IV kv 2024 | 11 464 € | 12 641 € | 100 571 € | 9 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 395 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 650 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 110,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 9,4 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 25 588 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 566 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Sigrid Klemmer
- Via Vai OÜ Tegelik kasusaaja
- Murakamõisa OÜ Osanik
-
Kert Klemmer
- Murakamõisa OÜ Tegelik kasusaaja
- Tori vald, Jõesuu küla, Keskuse tee 1 korteriühistu Juhatuse liige
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemKoopa tee 5, Vainu küla, 85011
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
24.07.2026Muutmiskanne Ä 30049080 / 10
-
17.07.2026Osanike muutmine Ä 30049080 / M4
-
20.05.2024Muutmiskanne Ä 30049080 / 9
-
21.02.2024Muutmiskanne Ä 30049080 / 8
-
01.02.2024Muutmiskanne Ä 30049080 / M3
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30049080 / 7
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 30049080 / 6
-
06.12.2017Muutmiskanne Ä 30049080 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 30049080 / 4
-
16.07.2013Muutmiskanne Ä 30049080 / 3
-
13.06.2013Muutmiskanne Ä 30049080 / M2
-
04.06.2013Muutmiskanne Ä 30049080 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 25.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 28.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |