DevServices OÜ
Registrisse kantud 12300641DevServices OÜ (registrikood 12300641) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Lubja küla, tegevusala programmeerimine (EMTAK 62101). 2025. aasta müügitulu oli 103 920 eurot ja puhaskasum 41 637 eurot, bilansimaht 232 377 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Filipp Koppel. Juhatuse liige on Filipp Koppel. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.06.2012 (14 a 4 k) · Põldmarja põik 4, Lubja küla, 74010
Registriandmed KMKR EE101584629 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101584629
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Programmeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 40,1 % | 2024: 74,8 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 19,5 % | 2024: 33,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 91,7 % | 2024: 93,5 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 11,1 | 2024: 14,6 |
| Müügitulu kasv | −5,7 % | 2024: +4,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +4,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 103 920 | 110 220 | 105 314 | 93 324 | 90 160 | 85 352 | 77 331 |
| Puhaskasum | 41 637 | 82 479 | 122 521 | -44 285 | 80 747 | 4 462 | 76 321 |
| Käibevara | 214 261 | 249 421 | 202 893 | 98 407 | 179 795 | 119 249 | 144 245 |
| Põhivara | 18 116 | 14 169 | 17 406 | 25 203 | 30 182 | 38 334 | 49 555 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 232 377 | 263 590 | 220 299 | 123 610 | 209 977 | 157 583 | 193 800 |
| Kohustised kokku | 19 282 | 17 132 | 24 440 | 28 766 | 64 866 | 41 200 | 39 758 |
| Omakapital | 213 095 | 246 458 | 195 859 | 94 844 | 145 111 | 116 383 | 154 042 |
| Kasumimarginaal | 40,1 % | 74,8 % | 116,3 % | -47,5 % | 89,6 % | 5,2 % | 98,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 214 261 € · 92,2 %
- Põhivara 18 116 € · 7,8 %
- Lühiajalised kohustised 19 282 € · 8,3 %
- Omakapital 213 095 € · 91,7 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 11,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 8,3 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 7,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
4 ettevõtet tegevusalal „Info ja side“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 8 430 € | 5 504 € | 24 692 € | 1 |
| II kv 2026 | 12 758 € | 5 504 € | 32 074 € | 1 |
| I kv 2026 | 11 454 € | 5 962 € | 25 475 € | 1 |
| IV kv 2025 | 13 626 € | 5 429 € | 31 200 € | 1 |
| III kv 2025 | 8 045 € | 3 971 € | 23 520 € | 1 |
| II kv 2025 | 27 563 € | 3 129 € | 22 080 € | 1 |
| I kv 2025 | 9 746 € | 4 398 € | 27 120 € | 1 |
| IV kv 2024 | 13 867 € | 4 507 € | 26 880 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 810 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 1 835 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 65,3 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 34,1 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 8 231 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 3 528 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemPõldmarja põik 4, Lubja küla, 74010
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
09.07.2025Muutmiskanne Ä 10170398 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10170398 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10170398 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10170398 / 4
-
20.11.2015Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10170398 / 3
-
21.03.2013Muutmiskanne Ä 10170398 / 2
-
12.06.2012Esmakanne Ä 10170398
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 04.03.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.04.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 21.02.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 25.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 15.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 01.03.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |