OÜ LorLor
Registrisse kantud 12300658OÜ LorLor (registrikood 12300658) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala iluhooldus ja muud iluteenused (EMTAK 9622). 2025. aasta müügitulu oli 8 621 eurot ja puhaskasum -2 026 eurot, bilansimaht 4 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Sandra Ashilevi. Juhatuse liige on Sandra Ashilevi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 12.06.2012 (14 a 4 k) · Puhangu tn 63, Tallinn, 10311
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Iluhooldus ja muud iluteenused
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -23,5 % | 2024: 3,9 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -50 650,0 % | 2024: 15,2 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 100,0 % | 2024: 100,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | – | 2024: – |
| Müügitulu kasv | +7,6 % | 2024: −67,3 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −9,7 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 8 621 | 8 012 | 24 520 | 20 078 | 15 920 | 14 344 | 12 202 |
| Puhaskasum | -2 026 | 309 | 524 | 514 | 378 | 106 | 199 |
| Käibevara | 4 | 2 030 | 4 501 | 4 573 | 3 965 | 5 848 | 5 742 |
| Põhivara | – | – | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 4 | 2 030 | 4 501 | 4 573 | 3 965 | 5 848 | 5 742 |
| Kohustised kokku | 0 | 0 | 280 | 876 | – | – | 0 |
| Omakapital | 4 | 2 030 | 4 221 | 3 697 | 3 965 | 5 848 | 5 742 |
| Kasumimarginaal | -23,5 % | 3,9 % | 2,1 % | 2,6 % | 2,4 % | 0,7 % | 1,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 4 € · 100,0 %
- Omakapital 4 € · 100,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | – |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2025Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2024 | 248 € | 280 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2023 | 745 € | 840 € | 0 € | 1 |
| III kv 2023 | 746 € | 840 € | 0 € | 1 |
| II kv 2023 | 745 € | 840 € | 0 € | 1 |
| I kv 2023 | 738 € | 831 € | 0 € | 1 |
| IV kv 2022 | 726 € | 812 € | 0 € | 1 |
| III kv 2022 | 726 € | 812 € | 0 € | 1 |
IV kv 2025 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 5 532 | 1 560 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tõstamaa Mõis SA · maksed 5 532 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10170399 / 6
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 10170399 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10170399 / 4
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10170399 / 3
-
16.09.2016Muutmiskanne Ä 10170399 / 2
-
12.06.2012Esmakanne Ä 10170399
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.07.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 28.07.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 05.08.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 14.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 08.12.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 03.08.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 22.09.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |