Compostella OÜ
Registrisse kantud 12304596Compostella OÜ (registrikood 12304596) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala muusikute lavaline tegevus (EMTAK 90202). 2025. aasta müügitulu oli 19 421 eurot ja puhaskasum 2 847 eurot, bilansimaht 12 461 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Marius Peterson. Juhatuse liige on Marius Peterson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 21.06.2012 (14 a 3 k) · Vene tn 14, Tallinn, 10123
Registriandmed KMKR EE101606248 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101606248
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Muusikute lavaline tegevus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 14,7 % | 2024: -6,7 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 23,1 % | 2024: -6,3 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 98,8 % | 2024: 98,6 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 65,7 | 2024: 55,3 |
| Müügitulu kasv | +30,3 % | 2024: −26,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +3,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 19 421 | 14 909 | 20 277 | 21 841 | 25 975 | 16 387 | 17 746 |
| Puhaskasum | 2 847 | -996 | 8 575 | 7 532 | 8 155 | 8 628 | 5 460 |
| Käibevara | 9 796 | 12 776 | 26 663 | 26 201 | 23 398 | 21 002 | 17 721 |
| Põhivara | 2 665 | 3 331 | – | – | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 12 461 | 16 107 | 26 663 | 26 201 | 23 398 | 21 002 | 17 721 |
| Kohustised kokku | 149 | 231 | 248 | 1 266 | 120 | 55 | 221 |
| Omakapital | 12 312 | 15 876 | 26 415 | 24 935 | 23 278 | 20 947 | 17 500 |
| Kasumimarginaal | 14,7 % | -6,7 % | 42,3 % | 34,5 % | 31,4 % | 52,7 % | 30,8 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 9 796 € · 78,6 %
- Põhivara 2 665 € · 21,4 %
- Lühiajalised kohustised 149 € · 1,2 %
- Omakapital 12 312 € · 98,8 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 65,7 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 1,2 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 21,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 255 € | 191 € | 5 474 € | 0 |
| II kv 2026 | 168 € | 187 € | 3 499 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 188 € | 179 € | 7 505 € | 0 |
| IV kv 2025 | 2 441 € | 179 € | 10 353 € | 0 |
| III kv 2025 | 161 € | 179 € | 5 597 € | 0 |
| II kv 2025 | 161 € | 179 € | 1 003 € | 0 |
| I kv 2025 | 164 € | 174 € | 2 074 € | 0 |
| IV kv 2024 | 2 070 € | 530 € | 5 312 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 85 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 64 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 74,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 4,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 825 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 7 254 | 473 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Tallinna Linnateater · maksed 7 254 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10170689 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10170689 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10170689 / 4
-
08.09.2016Muutmiskanne Ä 10170689 / 3
-
13.07.2015Muutmiskanne Ä 10170689 / 2
-
29.06.2015Muutmiskanne Ä 10170689 / M1
-
21.06.2012Esmakanne Ä 10170689
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 27.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 18.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 04.07.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 31.05.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 29.06.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |