BOYAR OÜ
Registrisse kantud 12312443BOYAR OÜ (registrikood 12312443) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine (EMTAK 52261). 2025. aasta müügitulu oli 4 254 081 eurot ja puhaskasum 190 192 eurot, bilansimaht 830 525 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Mikalai Baravoi. Juhatuse liige on Mikalai Baravoi. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 09.07.2012 (14 a 3 k) · Narva mnt 7-634, Tallinn, 10117
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Saadetiste organiseerimine ja ekspedeerimine
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 4,5 % | 2024: 4,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 32,7 % | 2024: 26,4 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 70,1 % | 2024: 50,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 3,3 | 2024: 2,0 |
| Müügitulu kasv | +66,1 % | 2024: −20,7 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +11,2 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 4 254 081 | 2 561 341 | 3 231 953 | 2 403 533 | 2 122 474 | 2 498 965 | 1 649 847 |
| Puhaskasum | 190 192 | 103 368 | 197 053 | 28 610 | 2 030 | 15 288 | 23 809 |
| Käibevara | 830 525 | 770 385 | 1 060 917 | 679 056 | 493 323 | 918 799 | 376 502 |
| Põhivara | 0 | – | – | – | – | – | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 830 525 | 770 385 | 1 060 917 | 679 056 | 493 323 | 918 799 | 376 502 |
| Kohustised kokku | 248 333 | 378 385 | 772 285 | 587 477 | 430 354 | 833 860 | 306 851 |
| Omakapital | 582 192 | 392 000 | 288 632 | 91 579 | 62 969 | 84 939 | 69 651 |
| Kasumimarginaal | 4,5 % | 4,0 % | 6,1 % | 1,2 % | 0,1 % | 0,6 % | 1,4 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 830 525 € · 100,0 %
- Lühiajalised kohustised 248 333 € · 29,9 %
- Omakapital 582 192 € · 70,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 3,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 29,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 0,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane I kv 2022Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| I kv 2022 | 6 000 € | 0 € | 0 € | 0 |
I kv 2022 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 000 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 2. Enim hilinenud majandusaasta aruandeid · Veondus ja laondus (EMTAK 52) 7 tk
- 30. Kiireima käibekasvuga ettevõtted 2025 · Veondus ja laondus (EMTAK 52) 66,1 %
- 36. Suurimad välisomanduses ettevõtted · Veondus ja laondus (EMTAK 52) 4 254 081 €
- 37. Kiireima käibekasvuga ettevõtted, 3 aastat 2025 · Veondus ja laondus (EMTAK 52) 21,0 %
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
13.05.2025Muutmiskanne Ä 10171284 / 9
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10171284 / 8
-
04.07.2019Muutmiskanne Ä 10171284 / 7
-
12.09.2018Muutmiskanne Ä 10171284 / 6
-
19.01.2018Muutmiskanne Ä 10171284 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10171284 / 4
-
29.09.2016Muutmiskanne Ä 10171284 / 3
-
14.06.2013Muutmiskanne Ä 10171284 / 2
-
09.07.2012Esmakanne Ä 10171284
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 08.09.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 05.08.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 03.09.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 19.07.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 22.08.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 19.11.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 08.09.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |