Genser OÜ
Registrisse kantud 12315753Genser OÜ (registrikood 12315753) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala piimatoodete, munade, toiduõli ja -rasva hulgimüük (EMTAK 46331). 2025. aasta müügitulu oli 101 905 eurot ja puhaskasum -11 643 eurot, bilansimaht 32 126 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Gennadi Berget. Juhatuse liige on Gennadi Berget. Maksuvõlg on 62 643,65 eurot (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 16.07.2012 (14 a 3 k) · Karjavälja tn 4, Tallinn, 12918
Registriandmed KMKR EE101556893 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101556893
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Piimatoodete, munade, toiduõli ja -rasva hulgimüük
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -11,4 % | 2024: 26,0 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -450,9 % | 2024: -282,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,1 | 2024: 0,1 |
| Müügitulu kasv | −26,9 % | 2024: −55,2 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −28,0 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 101 905 | 139 471 | 311 125 | 831 590 | 882 381 | 525 259 | 91 725 |
| Puhaskasum | -11 643 | 36 330 | -270 284 | -306 050 | 352 | 72 624 | -2 357 |
| Käibevara | 16 129 | 20 249 | 5 558 | 163 222 | 226 359 | 180 203 | 1 723 |
| Põhivara | 15 997 | 26 857 | 0 | 54 970 | 5 216 | 12 977 | 4 991 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 32 126 | 47 106 | 5 558 | 218 192 | 231 575 | 193 180 | 6 714 |
| Kohustised kokku | 176 967 | 180 304 | 498 798 | 441 148 | 146 371 | 118 056 | 4 107 |
| Omakapital | -144 841 | -133 198 | -493 240 | -222 956 | 85 204 | 75 124 | 2 607 |
| Kasumimarginaal | -11,4 % | 26,0 % | -86,9 % | -36,8 % | 0,0 % | 13,8 % | -2,6 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 16 129 € · 50,2 %
- Põhivara 15 997 € · 49,8 %
- Lühiajalised kohustised 160 156 € · 498,5 %
- Pikaajalised kohustised 16 811 € · 52,3 %
- Omakapital -144 841 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,1 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 550,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 49,8 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 21 373 € | 19 209 € | 0 € | 6 |
| II kv 2026 | 26 445 € | 18 928 € | 16 681 € | 6 |
| I kv 2026 | 22 612 € | 17 925 € | 34 743 € | 6 |
| IV kv 2025 | 19 342 € | 9 561 € | 27 334 € | 5 |
| III kv 2025 | 15 046 € | 10 532 € | 16 860 € | 0 |
| II kv 2025 | 14 627 € | 10 167 € | 22 313 € | 2 |
| I kv 2025 | 16 037 € | 10 640 € | 28 507 € | 3 |
| IV kv 2024 | 13 748 € | 5 028 € | 33 364 € | 2 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 7 124 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 6 403 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 89,9 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 2 052 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
- 07.10.2026 62 643,65 €
- 29.09.2026 68 338,52 €
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Toitlustamine · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Positsioon edetabelites
- 42. Suurimad maksuvõlad · Kaubandus (EMTAK 46) 62 644 €
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
20.05.2024Muutmiskanne Ä 10171504 / 12
-
02.09.2023Muutmiskanne Ä 10171504 / 11
-
17.01.2023Muutmiskanne Ä 10171504 / 10
-
19.05.2022Muutmiskanne Ä 10171504 / 9
-
11.05.2021Muutmiskanne Ä 10171504 / 8
-
06.07.2020Muutmiskanne Ä 10171504 / 7
-
26.05.2020Muutmiskanne Ä 10171504 / 6
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10171504 / 5
-
11.12.2017Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 10171504 / 4
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10171504 / 3
-
26.02.2014Muutmiskanne Ä 10171504 / 2
-
21.02.2014Muutmiskanne Ä 10171504 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 28.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 08.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 06.07.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 12.07.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |