Cloudstorms OÜ
Likvideerimisel 12317630Cloudstorms OÜ (registrikood 12317630) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala restoranid jm toitlustuskohad (EMTAK 56101). 2023. aasta müügitulu oli 889 950 eurot ja puhaskasum 74 829 eurot, bilansimaht 195 026 eurot. Ettevõtte ainuomanik on SFM Law Office OÜ. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Ettevõtte staatus äriregistris on likvideerimisel. Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 18.07.2012 (14 a 3 k) · Narva mnt 7b, Tallinn, 10117
Registriandmed Ei ole käibemaksukohustuslane · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- Ei ole käibemaksukohustuslane
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Restoranid jm toitlustuskohad
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2023
| Kasumimarginaal | 8,4 % | 2022: 11,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 57,0 % | 2022: 86,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 67,4 % | 2022: 61,7 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 2,8 | 2022: 2,4 |
| Müügitulu kasv | +9,5 % | 2022: +126,0 % |
| Näitaja, € | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 889 950 | 812 992 | 359 795 | 400 317 | 835 207 |
| Puhaskasum | 74 829 | 92 167 | -2 638 | -67 618 | 41 099 |
| Käibevara | 178 090 | 158 079 | 66 242 | 60 048 | 134 146 |
| Põhivara | 16 936 | 14 583 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 195 026 | 172 662 | 66 242 | 60 048 | 134 146 |
| Kohustised kokku | 63 651 | 66 116 | 51 863 | 43 031 | 49 511 |
| Omakapital | 131 375 | 106 546 | 14 379 | 17 017 | 84 635 |
| Kasumimarginaal | 8,4 % | 11,3 % | -0,7 % | -16,9 % | 4,9 % |
Bilansi struktuur 2023
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 178 090 € · 91,3 %
- Põhivara 16 936 € · 8,7 %
- Lühiajalised kohustised 63 651 € · 32,6 %
- Omakapital 131 375 € · 67,4 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 2,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 32,6 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 8,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane IV kv 2024Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| IV kv 2024 | 5 € | 0 € | 0 € | 0 |
| III kv 2024 | 52 973 € | 34 988 € | 181 248 € | 0 |
| II kv 2024 | 43 319 € | 27 820 € | 183 754 € | 3 |
| I kv 2024 | 33 929 € | 24 336 € | 149 312 € | 1 |
| IV kv 2023 | 52 469 € | 29 298 € | 160 575 € | 2 |
| III kv 2023 | 81 242 € | 39 361 € | 378 207 € | 1 |
| II kv 2023 | 32 922 € | 19 284 € | 189 206 € | 6 |
| I kv 2023 | 33 174 € | 27 485 € | 149 386 € | 3 |
IV kv 2024 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | – |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 0 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kalev Sakjas
- Trailcoat OÜ Juhatuse liige
- Avardio Consult OÜ Tegelik kasusaaja Likvideerimisel
- Fortus Capital OÜ Likvideerija Likvideerimisel
- Straightlines OÜ Osanik
- Tinkerbell OÜ Juhatuse liige
- SFM Law Office OÜ Juhatuse liige
- BAFSystems OÜ Osanik
- BramCom OÜ Juhatuse liige
-
SFM Law Office OÜ
- Trailcoat OÜ Osanik
- Fortus Capital OÜ Osanik Likvideerimisel
- BramCom OÜ Osanik
- PipeTechnic OÜ Osanik Likvideerimisel
- Bushwalker OÜ Osanik
- Fintalo OÜ Osanik Likvideerimisel
- Landernau OÜ Osanik Maksuvõlg
- Aurobint OÜ Osanik Likvideerimisel
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Omanikud ja nende omanikud (1)
-
SFM Law Office OÜ 100 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
09.10.2024Lõpetamiskanne Ä 10171659 / 12
-
03.10.2024Muutmiskanne Ä 10171659 / 11
-
27.09.2024Muutmiskanne Ä 10171659 / 10
-
19.10.2023Muutmiskanne Ä 10171659 / 9
-
06.10.2023Muutmiskanne Ä 10171659 / 8
-
06.10.2023Muutmiskanne Ä 10171659 / M1
-
20.09.2023Muutmiskanne Ä 10171659 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10171659 / 6
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 10171659 / 5
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10171659 / 4
-
15.09.2016Muutmiskanne Ä 10171659 / 3
-
17.03.2016Muutmiskanne Ä 10171659 / 2
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2023 | 11.07.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.05.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 20.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 29.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 02.10.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |