SelfStyle osaühing
Registrisse kantud 12318173SelfStyle osaühing (registrikood 12318173) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala spetsialiseerimata hulgikaubandus (EMTAK 46901). 2025. aasta müügitulu oli 202 488 eurot ja puhaskasum -8 995 eurot, bilansimaht 64 206 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kati Jürisson. Juhatuse liige on Kati Jürisson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 19.07.2012 (14 a 2 k) · Paneeli tn 2a/1, Tallinn, 13816
Registriandmed KMKR EE101557106 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101557106
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Spetsialiseerimata hulgikaubandus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -4,4 % | 2024: 1,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -27,5 % | 2024: 5,5 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 50,9 % | 2024: 52,9 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,8 | 2024: 0,9 |
| Müügitulu kasv | +16,9 % | 2024: −12,5 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +1,1 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 202 488 | 173 281 | 197 982 | 154 053 | 188 239 | 192 180 | 162 732 |
| Puhaskasum | -8 995 | 2 298 | 1 756 | -4 698 | 16 588 | 8 183 | -3 524 |
| Käibevara | 25 032 | 33 695 | 30 658 | 28 556 | 53 884 | 34 935 | 28 564 |
| Põhivara | 39 174 | 45 174 | 17 066 | 17 582 | – | – | – |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 64 206 | 78 869 | 47 724 | 46 138 | 53 884 | 34 935 | 28 564 |
| Kohustised kokku | 31 513 | 37 181 | 8 334 | 8 504 | 11 552 | 9 191 | 11 003 |
| Omakapital | 32 693 | 41 688 | 39 390 | 37 634 | 42 332 | 25 744 | 17 561 |
| Kasumimarginaal | -4,4 % | 1,3 % | 0,9 % | -3,0 % | 8,8 % | 4,3 % | -2,2 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 25 032 € · 39,0 %
- Põhivara 39 174 € · 61,0 %
- Lühiajalised kohustised 31 513 € · 49,1 %
- Omakapital 32 693 € · 50,9 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,8 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 49,1 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 61,0 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 9 338 € | 1 095 € | 73 835 € | 1 |
| II kv 2026 | 8 829 € | 1 095 € | 72 607 € | 1 |
| I kv 2026 | 5 659 € | 1 095 € | 44 637 € | 1 |
| IV kv 2025 | 5 549 € | 1 095 € | 70 333 € | 1 |
| III kv 2025 | 14 883 € | 1 095 € | 111 125 € | 1 |
| II kv 2025 | 9 548 € | 1 095 € | 77 477 € | 1 |
| I kv 2025 | 5 054 € | 1 082 € | 47 539 € | 1 |
| IV kv 2024 | 8 419 € | 972 € | 72 009 € | 1 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 3 113 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 365 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 11,7 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,6 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 24 612 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 702 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Müük avalikule sektorile | 8 398 | 6 743 |
| Toetused kokku | 0 | 0 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Maardu Linnavalitsus · maksed 4 316 €
- OÜ Maardu Linnavarahooldus · maksed 4 082 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10171628 / 7
-
06.10.2020Muutmiskanne Ä 10171628 / 6
-
10.04.2019Muutmiskanne Ä 10171628 / 5
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10171628 / 4
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10171628 / 3
-
07.02.2017Muutmiskanne Ä 10171628 / 2
-
19.07.2012Esmakanne Ä 10171628
-
18.07.2012Esmakanne Ä 10171628 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Väikeettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 30.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |