Lapi Agro OÜ
Registrisse kantud 12321519Lapi Agro OÜ (registrikood 12321519) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Auksi küla, tegevusala teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus (EMTAK 01111). 2025. aasta müügitulu oli 15 026 eurot ja puhaskasum -1 330 eurot, bilansimaht 184 830 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Liis Adamson. Juhatuse liige on Liis Adamson. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.07.2012 (14 a 2 k) · Lapi, Auksi küla, 71064
Registriandmed KMKR EE101682042 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101682042
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -8,9 % | 2024: 181,6 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -0,8 % | 2024: 15,6 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,1 % | 2024: 92,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 4,3 | 2024: 1,6 |
| Müügitulu kasv | −1,2 % | 2024: −65,9 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | −24,5 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 15 026 | 15 215 | 44 657 | 53 173 | 78 078 | 61 444 | 27 870 |
| Puhaskasum | -1 330 | 27 638 | 20 262 | 20 692 | 26 274 | 3 383 | 12 186 |
| Käibevara | 38 955 | 25 154 | 1 215 | 27 502 | 14 386 | 50 723 | 37 989 |
| Põhivara | 145 875 | 167 207 | 191 970 | 213 879 | 146 985 | 32 621 | 46 563 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 184 830 | 192 361 | 193 185 | 241 381 | 161 371 | 83 344 | 84 552 |
| Kohustised kokku | 9 108 | 15 309 | 43 773 | 112 231 | 52 913 | 1 161 | 5 751 |
| Omakapital | 175 722 | 177 052 | 149 412 | 129 150 | 108 458 | 82 183 | 78 801 |
| Kasumimarginaal | -8,9 % | 181,6 % | 45,4 % | 38,9 % | 33,7 % | 5,5 % | 43,7 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 38 955 € · 21,1 %
- Põhivara 145 875 € · 78,9 %
- Lühiajalised kohustised 9 108 € · 4,9 %
- Omakapital 175 722 € · 95,1 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 4,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,9 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 78,9 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 1 754 € | 0 € | 13 716 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2026 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2025 | 3 150 € | 0 € | 15 026 € | 0 |
| III kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
| IV kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 585 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 0,0 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 12,8 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 4 572 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemLapi, Auksi küla, 71064
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 5 023 | 17 695 |
| Toetused kokku | 5 023 | 17 695 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 5 023 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20060975 / 5
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20060975 / 4
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 20060975 / 3
-
25.04.2014Muutmiskanne Ä 20060975 / 2
-
30.07.2012Esmakanne Ä 20060975
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 30.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 30.06.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 30.06.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 30.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 30.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 07.12.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 05.11.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |