Vinkli OÜ
Registrisse kantud 12321672Vinkli OÜ (registrikood 12321672) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Tallinn, tegevusala metallide ja metallimaakide hulgimüük (EMTAK 46821). 2025. aasta müügitulu oli 127 288 eurot ja puhaskasum -60 651 eurot, bilansimaht 516 969 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Svetlana Vanderflit. Juhatuse liikmed on Svetlana Vanderflit, Dmitri Vanderflit. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 30.07.2012 (14 a 2 k) · Vinkli tn 12, Tallinn, 12618
Registriandmed KMKR EE101558927 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101558927
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Metallide ja metallimaakide hulgimüük
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -47,6 % | 2024: 8,5 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | -11,8 % | 2024: 1,9 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 99,2 % | 2024: 99,8 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 31,2 | 2024: 140,9 |
| Müügitulu kasv | −1,5 % | 2024: +18,4 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +2,3 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 127 288 | 129 263 | 109 139 | 176 018 | 227 894 | 113 634 | 121 245 |
| Puhaskasum | -60 651 | 10 932 | 11 889 | 79 183 | 21 330 | 97 498 | 24 810 |
| Käibevara | 123 169 | 167 868 | 144 006 | 157 200 | 137 985 | 42 805 | 27 235 |
| Põhivara | 393 800 | 407 000 | 420 200 | 433 400 | 440 000 | 440 000 | 360 000 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 516 969 | 574 868 | 564 206 | 590 600 | 577 985 | 482 805 | 387 235 |
| Kohustised kokku | 3 943 | 1 191 | 1 462 | 39 745 | 106 313 | 32 463 | 34 391 |
| Omakapital | 513 026 | 573 677 | 562 744 | 550 855 | 471 672 | 450 342 | 352 844 |
| Kasumimarginaal | -47,6 % | 8,5 % | 10,9 % | 45,0 % | 9,4 % | 85,8 % | 20,5 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 123 169 € · 23,8 %
- Põhivara 393 800 € · 76,2 %
- Lühiajalised kohustised 3 943 € · 0,8 %
- Omakapital 513 026 € · 99,2 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 31,2 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 0,8 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 76,2 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Müügitulu tegevusalade lõikes 2025
-
46821 Metallide ja metallimaakide hulgimüük põhitegevus 70 110 €
-
68201 Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus 57 178 €
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
3 ettevõtet tegevusalal „Kaubandus“ Harju maakonnas on juba oma sõnadega Adres.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 2 186 € | 0 |
| II kv 2026 | 622 € | 0 € | 14 654 € | 0 |
| I kv 2026 | 1 746 € | 0 € | 14 564 € | 0 |
| IV kv 2025 | 1 692 € | 0 € | 37 694 € | 0 |
| III kv 2025 | 1 313 € | 0 € | 29 941 € | 0 |
| II kv 2025 | 1 183 € | 0 € | 43 419 € | 0 |
| I kv 2025 | 2 230 € | 0 € | 15 596 € | 0 |
| IV kv 2024 | 1 834 € | 0 € | 37 714 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 729 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemRiskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2025 |
|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 513 |
| Toetused kokku | 513 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2025
- Tallinna Strateegiakeskus · toetus 513 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 10171928 / 9
-
18.01.2018Muutmiskanne Ä 10171928 / 8
-
02.12.2017Muutmiskanne Ä 10171928 / 7
-
23.11.2016Muutmiskanne Ä 10171928 / 6
-
07.11.2016Muutmiskanne Ä 10171928 / M1
-
07.11.2016Muutmiskanne Ä 10171928 / 5
-
15.09.2016Muutmiskanne Ä 10171928 / 4
-
13.04.2015Muutmiskanne Ä 10171928 / 3
-
15.11.2013Muutmiskanne Ä 10171928 / 2
-
30.07.2012Esmakanne Ä 10171928
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 06.05.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 01.05.2025 | Väikeettevõtja |
| 2023 | 18.04.2024 | Väikeettevõtja |
| 2022 | 04.06.2023 | Väikeettevõtja |
| 2021 | 17.06.2022 | Väikeettevõtja |
| 2020 | 01.05.2021 | Väikeettevõtja |
| 2019 | 07.06.2020 | Väikeettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |