Uus-Otsa OÜ
Registrisse kantud 12323010Uus-Otsa OÜ (registrikood 12323010) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Kobratu küla, tegevusala segapõllumajandus (EMTAK 01501). 2025. aasta müügitulu oli 6 745 eurot ja puhaskasum 221 eurot, bilansimaht 52 602 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Gert Pedaja. Juhatuse liige on Gert Pedaja. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 01.08.2012 (14 a 2 k) · Uus-Otsa, Kobratu küla, 60510
Registriandmed KMKR EE101601735 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101601735
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Segapõllumajandus
- Tegevusload
- 1 tegevusluba või registreering
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | 3,3 % | 2024: -1,3 % |
| Omakapitali tootlus (ROE) | 0,4 % | 2024: -0,1 % |
| Omakapitali osakaal varadest | 95,6 % | 2024: 94,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 14,5 | 2024: 10,5 |
| Müügitulu kasv | +201,3 % | 2024: +0,1 % |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | +11,6 % |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 6 745 | 2 239 | 2 236 | 2 111 | 1 906 | 3 904 | 8 280 |
| Puhaskasum | 221 | -30 | 1 474 | 828 | 1 481 | -1 755 | 1 646 |
| Käibevara | 33 841 | 33 662 | 33 429 | 33 119 | 33 308 | 33 066 | 32 712 |
| Põhivara | 18 761 | 19 580 | 20 969 | 22 357 | 23 745 | 25 365 | 28 584 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 52 602 | 53 242 | 54 398 | 55 476 | 57 053 | 58 431 | 61 296 |
| Kohustised kokku | 2 340 | 3 201 | 4 327 | 6 879 | 9 285 | 11 912 | 13 219 |
| Omakapital | 50 262 | 50 041 | 50 071 | 48 597 | 47 768 | 46 519 | 48 077 |
| Kasumimarginaal | 3,3 % | -1,3 % | 65,9 % | 39,2 % | 77,7 % | -45,0 % | 19,9 % |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 33 841 € · 64,3 %
- Põhivara 18 761 € · 35,7 %
- Lühiajalised kohustised 2 340 € · 4,4 %
- Omakapital 50 262 € · 95,6 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 14,5 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 4,4 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 35,7 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 0 € | 0 € | 1 388 € | 0 |
| II kv 2026 | 0 € | 0 € | 360 € | 0 |
| I kv 2026 | 51 € | 0 € | 2 497 € | 0 |
| IV kv 2025 | 30 € | 0 € | 927 € | 0 |
| III kv 2025 | 33 € | 0 € | 1 479 € | 0 |
| II kv 2025 | 0 € | 0 € | 1 745 € | 0 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 437 € | 0 |
| IV kv 2024 | 6 € | 0 € | 639 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 0 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | – |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 0,0 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 463 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | – |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemUus-Otsa, Kobratu küla, 60510
Tegevusload ja registreeringud (1)
Allikad: Ravimiamet, Põllumajandus- ja Toiduamet, Keskkonnaamet, EHISToidukäitlejate register (PTA)
-
Mee käitlemine · Registreeritud toidukäitleja
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avalik raha aastate lõikes
| Rida, € | 2026 | 2025 |
|---|---|---|
| Riigi ja omavalitsuste toetused | 2 295 | 4 465 |
| Toetused kokku | 2 295 | 4 465 |
Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.
Suurimad maksjad 2026
- Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet · toetus 2 295 €
Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
24.11.2023Muutmiskanne TsMS § 595¹ lg 1 alusel Ä 20060992 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 20060992 / 6
-
03.01.2020Muutmiskanne Ä 20060992 / 5
-
14.02.2018Muutmiskanne Ä 20060992 / 4
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 20060992 / 3
-
12.12.2013Muutmiskanne Ä 20060992 / 2
-
01.08.2012Esmakanne Ä 20060992
-
31.07.2012Esmakanne Ä 20060992 / M1
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 29.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 29.06.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 18.06.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 21.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 27.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 04.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 15.05.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |