Threod Systems AS

Registrisse kantud 12323903
☆ Jälgi

Threod Systems AS (registrikood 12323903) on 2012. aastal asutatud aktsiaselts, asukoht Lubja küla, tegevusala tsiviilõhusõidukite ja -kosmosesõidukite jms seadmete tootmine (EMTAK 30311). 2025. aasta müügitulu oli 47 178 948 eurot ja puhaskasum 15 618 889 eurot, bilansimaht 44 355 606 eurot.

Allikas: äriregister · uuendatud

Asutatud 03.08.2012 (14 a 2 k) · Kaare tee 3, Lubja küla, 74010

Müügitulu 2025
47,2 mln €
↑ +24 % vs 2024
Puhaskasum 2025
15,6 mln €
↑ +76 % vs 2024
Töötajad (III kv 2026)
222
↑ +5,2 % vs II kv
Maksuvõlg (täna)
Puudub
EMTA · kontrollitud 15.10.2026
Registriandmed KMKR EE101564526 · osakapital 500 000 € · majandusaasta 01.01–31.12
KMKR number
EE101564526
Osakapital
500 000 €
Majandusaasta
01.01 – 31.12
2025 aruanne esitatud 30.06.2026
Õiguslik vorm
Aktsiaselts
Tegevusala
Tsiviilõhusõidukite ja -kosmosesõidukite jms seadmete tootmine
EMTAK 30311
Tegevusload
Avaandmetes ei leitud

Majandusnäitajad

Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026
Bilansimaht 2025
44 355 606 €
↑ +64 % vs 2024
Omakapital 2025
28 379 185 €
↑ +193 % vs 2024

Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes

Müügitulu Puhaskasum
-10M010M20M30M40M50M2019202020212022202320242025

Tuletatud suhtarvud 2025

Kasumimarginaal 33,1 % 2024: 23,3 %
Omakapitali tootlus (ROE) 55,0 % 2024: 91,4 %
Omakapitali osakaal varadest 64,0 % 2024: 35,8 %
Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) 2,9 2024: 1,5
Müügitulu kasv +24,1 % 2024: +86,8 %
Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) +45,5 %
Näitaja, € 2025 2024 2023 2022 2021 2020 2019
Müügitulu 47 178 948 38 015 397 20 355 314 6 884 152 2 968 527 7 244 209 1 252 560
Puhaskasum 15 618 889 8 856 580 4 527 143 57 945 -2 772 824 -1 502 184 -2 567 674
Käibevara 40 838 728 24 415 099 16 277 705 7 984 414 2 329 030 3 935 390 2 513 249
Põhivara 3 516 878 2 672 944 2 224 135 1 926 958 1 845 842 1 816 805 3 762 187
Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. 44 355 606 27 088 043 18 501 840 9 911 372 4 174 872 5 752 195 6 275 436
Kohustised kokku 15 976 421 17 395 819 11 062 412 6 999 087 5 430 531 4 716 710 3 737 767
Omakapital 28 379 185 9 692 224 7 439 428 2 912 285 -1 255 659 1 035 485 2 537 669
Kasumimarginaal 33,1 % 23,3 % 22,2 % 0,8 % -93,4 % -20,7 % -205,0 %

Bilansi struktuur 2025

Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.

Vara 44 355 606 €
  • Käibevara 40 838 728 € · 92,1 %
  • Põhivara 3 516 878 € · 7,9 %
Rahastus 44 355 606 €
  • Lühiajalised kohustised 13 996 434 € · 31,6 %
  • Pikaajalised kohustised 1 979 987 € · 4,5 %
  • Omakapital 28 379 185 € · 64,0 %
Käibevara ÷ lühiajalised kohustised 2,9
Kohustised ÷ bilansimaht 36,0 %
Põhivara osakaal bilansimahust 7,9 %

Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →

Müügitulu tegevusalade lõikes 2025

  • 30311 Tsiviilõhusõidukite ja -kosmosesõidukite jms seadmete tootmine põhitegevus 45 358 277 €
  • 33161 Tsiviilõhusõidukite ja -kosmosesõidukite remont ja hooldus 1 820 671 €

Lisa siia oma teenused ja kontaktid.

Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.

Täienda ettevõtte profiili

Tasuta · umbes 2 minutit

Tasutud maksud, käive ja töötajad

Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026
Maksud III kv 2026
1 315 726 €
↑ +18 % vs II kv
Töötajad (III kv 2026)
222
2025: 174 töötaja

Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis

Riiklikud maksud Tööjõumaksud
01M2M3M4M5MIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26

Maksustatav käive kvartalis

05M10M15M20M25MIV 24I 25II 25III 25IV 25I 26II 26III 26
Kvartal Riiklikud maksud Tööjõumaksud Maksustatav käive Töötajaid
III kv 2026 1 315 726 € 1 398 203 € 8 166 707 € 222
II kv 2026 1 112 854 € 1 205 623 € 12 604 225 € 211
I kv 2026 4 332 538 € 1 490 441 € 24 584 411 € 196
IV kv 2025 3 704 443 € 1 103 561 € 23 293 802 € 184
III kv 2025 1 086 548 € 1 148 407 € 3 587 298 € 179
II kv 2025 885 817 € 944 957 € 15 934 458 € 169
I kv 2025 950 511 € 993 050 € 8 760 508 € 153
IV kv 2024 682 057 € 721 849 € 10 069 669 € 149

III kv 2026 analüüs

Riiklikud maksud kuus (keskmine)438 575 €
Tööjõumaksud kuus (keskmine)466 068 €
Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest106,3 %
Riiklikud maksud / maksustatav käive16,1 %
Maksustatav käive kuus (keskmine)2 722 236 €
Hinnanguline keskmine brutopalk4 037 €

Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.

Maksuvõla ajalugu

Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.

Isikud ja omandistruktuur

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Juhatus ja esindusõigus

Arno Vaik
Juhatuse liige · Aktsiaseltsi võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 06.01.2020
Mikk Murumäe
Juhatuse liige · Aktsiaseltsi võib kõikide tehingute tegemisel esindada iga juhatuse liige. · alates 25.03.2021

Tegelikud kasusaajad

Peeter Luik
Kaudne osalus · Eesti · alates 19.10.2018

Osanikud

Aktsionäride andmed ei ole äriregistris avalikud; aktsiaraamatut peab Nasdaq CSD.

Isikute teised ettevõtted

Osad on registreeritud Eesti väärtpaberite registris (pidaja Nasdaq CSD SE) · alates 22.08.2023

Osalused teistes ettevõtetes (2)

Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)

Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.

Ettevõte Osalus Nimiväärtus Alates Müügitulu
Airborne Mechatronics OÜ Likvideerimisel 100 % 3 765 € 01.09.2023 0 €2025
Threod Defence OÜ 100 % 25 000 € 05.03.2024 –

Kontserni puu

Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)

Osalused ja nende osalused (2)

Skeem
100 %100 %Threod Systems ASThreod Systems ASAirborne Mechatronics…Airborne Mechatronics OÜThreod Defence OÜThreod Defence OÜ

Omandistruktuuri metoodika →

Kaare tee 3, Lubja küla, 74010
Juhata: 59.508732, 24.846135
ehitatud 2017 Samal aadressil veel 2 ettevõtet

Riskid ja kohustused

Maksuvõlg
Maksuvõlglaste nimekirjas ei ole (seisuga 15.10.2026)
EMTA võlglaste nimekiri · 15.10.2026
Täitemenetlused
Ametlikes Teadaannetes täitemenetluse teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Maksekäsud
Ametlikes Teadaannetes maksekäsuosakonna teateid ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Kohtuteated
Kohtudokumentide avalikke kättetoimetamisi ei ole (seisuga 18.10.2026)
Allikas: Ametlikud Teadaanded, loeme alates 29.09.2026
Ettekirjutused
Kontroll lisandub
TTJA, Tööinspektsioon
Tarbijavaidlused
Otsuseid ei ole
TTJA komisjon · 18.10.2026
Kommertspandid
2 aktiivset panti
Äriregister · 15.10.2026
Aruannete esitamine
Viimase 3 aasta aruanded: 3/3 esitatud
Arvesse võetud: 2023, 2024, 2025
Äriregister · 15.10.2026
Sanktsioonid
Sanktsioonide nimekirjades ei ole (EL, OFAC, seisuga 18.10.2026)
EL ja OFAC sanktsioonide nimekirjad · 18.10.2026
Kontsern
Kuulub kontserni (2 ettevõtet)
Allikas: äriregistri osanike kanded · 15.10.2026

Positsioon edetabelites

Kõik edetabelid →

Avalik raha

Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)

Avalik raha aastate lõikes

Toetused Müük avalikule sektorile
0100k200k300k400k500k20252026
Rida, € 2026 2025
Riigi ja omavalitsuste toetused 97 550 70 668
Müük avalikule sektorile 106 697 477 902
Toetused kokku 97 550 70 668

Kokku loetakse toetused; müük avalikule sektorile on eraldi real.

Suurimad maksjad 2026

  • MAJANDUS- JA KOMMUNIKATSIOONIMINISTEERIUM · toetus 97 550 €
  • Politsei- ja Piirivalveamet · maksed 94 299 €
  • Kaitseliit · maksed 12 399 €

Riigihanked

6 lepingut 5 aastaga · 19 819 540 € ilma raamlepinguteta

ELi hanketeadetes (TED) avaldatud lepingud, mille võitja registrikood on ettevõtte oma. Summa on teates märgitud väärtus; raamlepingu puhul ülempiir. Riigisisesed alla piirmäära hanked siin puuduvad.

Toetused on ettevõttega seotud registrikoodi järgi, kui allikas selle avaldab, muul juhul käibemaksukohustuslase numbri või nime järgi (nime järgi seosed vaatab üle moderaator).

Veebijalajälg

Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandub

Andmete kogumine lisandub.

Kaubamärgid

Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.

E-arve vastuvõtt

Andmete kogumine lisandub.

Registrikanded ja ajalugu

Allikas: äriregistri määrused ja aruanded
  • 24.07.2026
    Kommertspandi avamiskanne K 10171874 / 32
  • 13.11.2024
    Muutmiskanne Ä 10171874 / 31
  • 13.11.2024
    Muutmiskanne Ä 10171874 / M19
  • 10.09.2024
    Kommertspandi avamiskanne K 10171874 / 30
  • 04.09.2024
    Kommertspandi avamiskanne K 10171874 / M18
  • 18.07.2024
    Muutmiskanne Ä 10171874 / 29
  • 17.07.2024
    Muutmiskanne Ä 10171874 / M17
  • 22.08.2023
    Muutmiskanne Ä 10171874 / 28
  • 05.06.2023
    Ümberkujundamiskanne Ä 10171874 / 27
  • 25.01.2022
    Muutmiskanne Ä 10171874 / 26
  • 03.01.2022
    Muutmiskanne Ä 10171874 / 25
  • 25.03.2021
    Muutmiskanne Ä 10171874 / 24

Majandusaasta aruanded

AastaEsitatudKategooria
2025 30.06.2026 Keskmise suurusega ettevõtja
2024 30.06.2025 Keskmise suurusega ettevõtja
2023 30.06.2024 Keskmise suurusega ettevõtja
2022 30.06.2023 Väikeettevõtja
2021 30.06.2022 Keskmise suurusega ettevõtja
2020 30.06.2021 Keskmise suurusega ettevõtja
2019 23.04.2020 Keskmise suurusega ettevõtja
2018 – –
2017 – –
2016 – –
2015 – –
2014 – –
2013 – –
2012 – –