Deveron OÜ
Registrisse kantud 12328651Deveron OÜ (registrikood 12328651) on 2012. aastal asutatud osaühing, asukoht Põripõllu küla, tegevusala elamute ja mitteeluhoonete ehitus (EMTAK 41001). 2025. aasta müügitulu oli 239 614 eurot ja puhaskasum -18 058 eurot, bilansimaht 31 694 eurot. Ettevõtte ainuomanik on Kaimar Salm. Ettevõttel on osalus 2 ettevõttes. Juhatuse liige on Kaimar Salm. Maksuvõlg puudub (kontrollitud 15.10.2026). Allikas: äriregister, EMTA.
Allikas: äriregister · uuendatud
Asutatud 14.08.2012 (14 a 2 k) · Tänavsuu, Põripõllu küla, 94613
Registriandmed KMKR EE101565842 · osakapital 2 500 € · majandusaasta 01.01–31.12
- KMKR number
- EE101565842
- Osakapital
- 2 500 €
- Majandusaasta
- 01.01 – 31.12
- Õiguslik vorm
- Osaühing
- Tegevusala
- Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
- Tegevusload
- Avaandmetes ei leitud
Majandusnäitajad
Allikas: äriregistri majandusaasta aruanded, avaandmed seisuga 30.09.2026Müügitulu ja puhaskasum aastate lõikes
Tuletatud suhtarvud 2025
| Kasumimarginaal | -7,5 % | 2024: – |
| Omakapitali tootlus (ROE) | – | 2024: – |
| Omakapitali osakaal varadest | -57,0 % | 2024: 0,0 % |
| Lühiajaline maksevõime (käibevara / lühiajalised kohustised) | 0,3 | 2024: 1,0 |
| Müügitulu kasv | – | 2024: – |
| Müügitulu 5 a keskmine kasv (CAGR 2020–2025) | – |
| Näitaja, € | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu | 239 614 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Puhaskasum | -18 058 | 0 | 24 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Käibevara | 12 544 | 85 | 85 | 61 | 61 | 61 | 61 |
| Põhivara | 19 150 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Bilansimaht (varad kokku)Bilansimaht on ettevõtte varade kogusumma bilansipäeval; võrdub kohustiste ja omakapitali summaga. | 31 694 | 85 | 85 | 61 | 61 | 61 | 61 |
| Kohustised kokku | 49 752 | 85 | 30 | 30 | 30 | 30 | 30 |
| Omakapital | -18 058 | 0 | 55 | 31 | 31 | 31 | 31 |
| Kasumimarginaal | -7,5 % | – | – | – | – | – | – |
Bilansi struktuur 2025
Bilansimaht kahe nurga alt: mis ettevõttel on ja mille arvel see on soetatud. Mõlemad pooled on sama suured, sest bilanss ongi sama summa kaks vaadet.
- Käibevara 12 544 € · 39,6 %
- Põhivara 19 150 € · 60,4 %
- Lühiajalised kohustised 46 252 € · 145,9 %
- Pikaajalised kohustised 3 500 € · 11,0 %
- Omakapital -18 058 € · 0,0 %
| Käibevara ÷ lühiajalised kohustised | 0,3 |
| Kohustised ÷ bilansimaht | 157,0 % |
| Põhivara osakaal bilansimahust | 60,4 % |
Arvud on majandusaasta aruande omad, mitte meie hinnang. Mida üks või teine suhtarv tähendab, on kirjas metoodikas. Majandusnäitajate metoodika →
Lisa siia oma teenused ja kontaktid.
Google ja AI-assistendid leiavad siit ainult registriandmed. Mida te teete ja kellele, ei tea nad veel.
Täienda ettevõtte profiiliTasuta · umbes 2 minutit
Tasutud maksud, käive ja töötajad
Allikas: Maksu- ja Tolliameti kvartaliandmed · viimane III kv 2026Riiklikud maksud ja tööjõumaksud kvartalis
Maksustatav käive kvartalis
| Kvartal | Riiklikud maksud | Tööjõumaksud | Maksustatav käive | Töötajaid |
|---|---|---|---|---|
| III kv 2026 | 8 169 € | 8 839 € | 4 070 € | 6 |
| II kv 2026 | 5 092 € | 5 503 € | 0 € | 5 |
| I kv 2026 | 6 967 € | 7 440 € | 0 € | 4 |
| IV kv 2025 | 6 855 € | 7 327 € | 0 € | 4 |
| III kv 2025 | 6 126 € | 6 620 € | 2 628 € | 4 |
| II kv 2025 | 3 549 € | 3 728 € | 22 420 € | 3 |
| I kv 2025 | 0 € | 0 € | 0 € | 3 |
| III kv 2024 | 0 € | 0 € | 0 € | 0 |
III kv 2026 analüüs
| Riiklikud maksud kuus (keskmine) | 2 723 € |
| Tööjõumaksud kuus (keskmine) | 2 946 € |
| Tööjõumaksude osakaal riiklikest maksudest | 108,2 % |
| Riiklikud maksud / maksustatav käive | 200,7 % |
| Maksustatav käive kuus (keskmine) | 1 357 € |
| Hinnanguline keskmine brutopalk | 944 € |
Hinnang tööjõumaksude põhjal (maksukoormus 52 %), mitte tegelik palk.
Maksuvõla ajalugu
Maksuvõlga ei ole olnud alates andmete kogumise algusest.
Isikud ja omandistruktuur
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Juhatus ja esindusõigus
Tegelikud kasusaajad
Osanikud
Isikute teised ettevõtted
-
Kaimar Salm
- DreamHome Estates OÜ Juhatuse liige
- Laidi OÜ Juhatuse liige
- Salm OÜ Muu roll
- Hingemajad OÜ Juhatuse liige
Osalused teistes ettevõtetes (2)
Allikas: äriregister (kaardile kantud isikud, osanikud, tegelikud kasusaajad)Äriregistri osanike kanded, loetuna teistpidi: need ettevõtted on kandnud selle ettevõtte oma osanike nimekirja.
| Ettevõte | Osalus | Nimiväärtus | Alates | Müügitulu |
|---|---|---|---|---|
| Hingemajad OÜ | 100 % | 100 € | 08.08.2025 | – |
| Salm OÜ | 50 % | 100 € | 08.08.2025 | – |
Kontserni puu
Allikas: äriregistri osanike kanded ja GLEIF (konsolideerimisgrupid)Osalused ja nende osalused (2)
-
Hingemajad OÜ 100 %
-
Salm OÜ 50 %
Skeem
Aadress
Allikas: äriregister, aadressiandmete süsteemTänavsuu, Põripõllu küla, 94613
Riskid ja kohustused
Avalik raha
Allikad: EIS, Riigi Tugiteenuste Keskus, Euroopa Komisjoni finantsläbipaistvuse süsteem, ELi Väljaannete Talitus (TED)Avaliku sektori toetusi ega makseid ettevõttele ei leitud.
Veebijalajälg
Allikas: ettevõtte enda koduleht · domeenide loend lisandubAndmete kogumine lisandub.
Kaubamärgid
Ettevõte ei ole kaubamärke lisanud.
E-arve vastuvõtt
Andmete kogumine lisandub.
Registrikanded ja ajalugu
Allikas: äriregistri määrused ja aruanded-
01.10.2026Muutmiskanne Ä 30049604 / 8
-
20.01.2025Muutmiskanne Ä 30049604 / 7
-
01.09.2023Muutmiskanne Ä 30049604 / 6
-
13.07.2022Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel Ä 30049604 / 5
-
25.05.2018Muutmiskanne Ä 30049604 / 4
-
17.01.2018Muutmiskanne Ä 30049604 / 3
-
21.03.2013Muutmiskanne Ä 30049604 / 2
-
14.08.2012Esmakanne Ä 30049604
Majandusaasta aruanded
| Aasta | Esitatud | Kategooria |
|---|---|---|
| 2025 | 05.06.2026 | Mikroettevõtja |
| 2024 | 23.05.2025 | Mikroettevõtja |
| 2023 | 10.07.2024 | Mikroettevõtja |
| 2022 | 28.06.2023 | Mikroettevõtja |
| 2021 | 29.06.2022 | Mikroettevõtja |
| 2020 | 30.06.2021 | Mikroettevõtja |
| 2019 | 01.11.2020 | Mikroettevõtja |
| 2018 | – | – |
| 2017 | – | – |
| 2016 | – | – |
| 2015 | – | – |
| 2014 | – | – |
| 2013 | – | – |
| 2012 | – | – |